Bobry čeká duel na ledě trápící se Opavy
pátek 15.12.2017 | Daniel Gargulák |

Bobry čeká duel na ledě trápící se Opavy

Poslední ze čtyř venkovních po sobě jdoucích zápasů čeká Bobry ve Slezském regionu. V rámci 29. kola zavítají na led beznadějně posledního Slezanu Opava. Valašské Meziříčí nasbíralo v sérii venkovních duelů prozatím čtyři body. V Opavě se budou svěřenci trenéra Weintritta snažit o navýšení tohoto bodového zisku.

Valašské Meziříčí pojede do Opavy pro nápravu posledních dvou proher

Valaši započali úvod do série venkovních duelů skvěle. Na ledě lídra z Poruby předvedly famózní výkon a zaslouženě si dokráčeli pro výhru za všechny body. Jako den a noc ale zapůsobilo utkání Bobrů v Šumperku, kde schytali osm gólů, přičemž sami vsítili jeden jediný. Zlepšený výkon na ledě Drtičů z Hodonína znamenal alespoň jednobodový zisk za těsnou prohru v prodloužení.

Celý tým Valachů se v Porubě i v Hodoníně prezentoval kvalitní a kompaktní hrou, kterou si bude chtít bezpochyby přenést do utkání ve Slezsku. Mančaft Bobrů bodově nadále táhne Jakub Pořický (15+15) s Petrem Dvořákem (11+17). Brankoviště nejčastěji střeží Lukáš Plšek (89,02%), ale když se dostaví k utkání v rámci střídavých startů Michal Šurý (91,95%), prokáže pokaždé své nepochybné kvality.

Slezan ve vážných problémech. Zvítězit dokázal naposledy před dvěma měsíci

Situace opavských se už před sezónou nevyvíjela úplně nejlépe. Že budou hokejisté z nejsevernějšího města skupiny Východ až v takových problémech ale čekal nejspíše málokdo. Poslední vítězství Opavy se datuje do 12. kola, když dokázali přemoct Draky z Šumperka 3:2.

Opavu se nejvíce snaží odrazit bodově k lepším výsledkům Lukáš Černý (6+11), Petr Seidler (5+9) nebo Petr Wolf (2+11). Ani oni však prozatím nedokázali najít recept na větší množství výherních utkání.

Poslední tři zápasy Slezanu:

Opava - Poruba 3:4 po s.n.
Šumperk - Opava 13:5
Opava - Hodonín 1:11

Sestava Slezanu z minulého utkání:

Šimeček (27. Wanecki) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Štindl, Slavík – Pělucha, Bitomský, Herman, Rousek, Vítek, Horváth, Vaněk, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina.

Shrnutí

Utkání na ledě Slezanu Opavu startuje netradičně již v 15:00 v sobotu 16. 12. 2017. Neváhejte a vyražte podpořit Bobry v posledním zápase před Vánočními svátky.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine