Středeční podvečer oživí domácí souboj Bobrů s Kopřivnicí
úterý 23.1.2018 | Richard Müller |

Středeční podvečer oživí domácí souboj Bobrů s Kopřivnicí

Bobři se po pěti prohrách opět postavili na nohy a o víkendu brali z derby proti Novému Jičínu všechny tři body. Venkovní vítězství pozvedlo náladu v kabině a zároveň se povedlo do týmu přivést jednu z více avizovaných posil. Jak si povede gólman Šafránek po jedenácti letech v drese Valašského Meziříčí?

Venku bez šance, doma ale na Tatru umíme

Když vidí Bobři blížící se termín zápasu s Kopřivnicí, první věc, která je zajímá, je dějiště utkání. Venku to Valachům vůbec nejde, za to doma dokázali Kopřivnici porazit hned v obou odehraných duelech. Obě mužstva spolu sousedí i v tabulce, v níž jsou rozdíly mezi pozicemi znatelné. Aby se Tatra dostala před pátý Valmez, musela by získat devět bodů.

Cíl Bobrů je příčka o jeden stupínek výše. Výchozí čtvrtá pozice by jim zajistila zahájení bojů v play-off na domácím ledě, jenže momentálně se drží na bramborové medaili Nový Jičín s náskokem sedmi bodů a boj o tuto pozici bude ještě tvrdý.

Kopřivnice je tři zápasy bez zisku jediného bodu a v posledním kole utrpěla domácí prohru s Opavou, která z posledního místa začíná vystrkovat růžky. Kopřivnice si dělá zálusk na Valašské Meziříčí, ovšem to by musela ve středečním duelu bodovat. Dokáže Weintrittův tým ubránit domácí tvrz?

Poslední zápasy Kopřivnice

Šumperk - Kopřivnice 5:0
Hodonín - Kopřivnice 6:3
Kopřivnice - Opava 2:4

Sestava Tatry z minulého utkání:

Hromada – Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola.

Shrnutí

Utkání 39. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ se odehraje ve středu 24. 1. 2018 od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine