Čtyřicáté kolo zavede Valmez do Poruby
pátek 26.1.2018 | Richard Müller |

Čtyřicáté kolo zavede Valmez do Poruby

Napříč republikou se budou sčítat hlasy po prezidentských volbách a hokejisté Valašského Meziříčí budou na cestě do Ostravy. Právě tam je bude čekat vedoucí celek tabulky, s nímž už pošesté v letošní sezóně změří síly. Bobři se v tabulce venkovních zápasů pohybují na třetí pozici a Porubu už v RT TORAX aréně jednou smetli. Jestli na podobný úspěch znovu navážou zůstává otazníkem.

Přizpůsobíme se?

I přes své první místo v tabulce nevzbuzuje Poruba takový respekt, jako byl viděn v minulých letech ze strany Frýdku-Místku, či o rok později Vsetína. O něco více vyhovují zápasy s Porubou i Valašskému Meziříčí, které s Ostravany dvakrát plně bodovalo. "S Porubou se hlavně dá hrát hokej. Připadá mi, že když hrajeme s nějakým tabulkově silnějším soupeřem, tak se mu více přizpůsobíme a umíme s nimi hrát ve vysokém tempu," řekl v rozhovoru před sobotním duelem čtvrtý nejproduktivnější útočník Bobrů Josef Daněk (9+12).

Poruba díky výhře ve středečním kole opět odskočila třemi body na první pozici, ovšem špička je vyrovnaná. Pokud chtějí ostravští hráči první pozici udržet, není čas na šetření sil a do domácího zápasu s outsiderem půjdou naplno.

Pozor by si měli dát Bobři hlavně na Jiřího Zdeňka (20+23), který se pomalu blíží k překonání průměru jeden a půl kanadského bodu na zápas. Jen o dva body za ním figuruje Vladimír Luka (20+21).

Poslední zápasy Toraxu

Šumperk - Poruba 5:2
Poruba - Hodonín 4:2
Opava - Poruba 2:5

Sestava Poruby v minulém utkání:

Kůdela – Puškár, Adam; Janota, Hryciow; Kaluža – Ballner, Zachar, Ollender – Káňa J., Káňa T., Zdeněk – Jaroš, Haas, Finsterle.

Shrnutí

Utkání 40. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC RT TORAX Poruba 2011 se odehraje v sobotu 27. 1. 2018 od 17:00 v ostravské RT TORAX Aréně. Vstupné na zápas je 50Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine