Druhý semifinálový duel v pátek ve Valmezu!
čtvrtek 15.3.2018 | Richard Müller |

Druhý semifinálový duel v pátek ve Valmezu!

Bobři navázali na skvělá tři vítězství ze čtvrtfinále a po střelecky bohatém souboji na ledě Poruby překvapivě ovládli i první semifinálový duel. V sérii, která se hraje na tři vítězná utkání tak vedou 1:0 a během pátečního podvečera se budou rvát o další úspěch. Poprvé tak od mistrovské sezóny spatří zimní stadion ve Valašském Meziříčí atmosféru semifinálového klání.

Důležité informace pro fanoušky

Zápas se odehraje v pátek 16. 3. 2018 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Podle očekávané vyšší divácké návštěvnosti budou mírně zpřísněna i organizační opatření. Pokladny se otevřou už hodinu a půl před zápasem, tedy v 16:30. Vstupné se nemění a zůstává i nadále na 60,- Kč. Hostující fanoušci Poruby budou mít k dispozici svůj oddělený sektor s vlastním vchodem ze strany od krytého bazénu.

Po zkušenostech ze čtvrtfinále doporučujeme fanouškům, aby přišli na stadion s předstihem, jelikož se v minulých zápasech tvořily u vstupu fronty i po úvodním buly.

Informace pro zástupce médii a fotografy

Zájemce o akreditace prosíme o zaslání žádosti na e-mail redakce@hcvm.cz Do zprávy uveďte vaše jméno a název webu, popřípadě redakce, pro kterou pracujete. Neakreditování fotografové a novináři nebudou mít nárok na volný vstup. Uzávěrka žádosti je v 15:00 v den utkání. Klub si vyhrazuje nárok neudělit akreditaci bez udání důvodu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS