Přístup proti Dubnici by měl být předností mužstva, tvrdí trenér Weintritt
pondělí 10.9.2018 | Daniel Gargulák |

Přístup proti Dubnici by měl být předností mužstva, tvrdí trenér Weintritt

Pět přípravných utkání završil tým trenéra Weintritta dokonalým obratem, kdy téměř rozhodnutý zápas, v němž Bobři ztráceli tři branky, dokázal otočit ve svůj prospěch. Ve svém hodnocení přípravné části, která předchází ostré sezóně, neopomněl pokračující kouč Valachů ani zhodnocení nově příchozích akvizic.

Pane trenére, jak vás závěrem přípravy prověřil tým Dubnice?
Proti kompaktnímu týmu Dubnice jsme nastoupili odhodlaně, nicméně jsme brzy prohrávali 0:3. Měli jsme padesát minut na to, abychom se porvali o slušný výsledek. Vážím si toho, že jsme bojovali, soupeře v určitých pasážích zápasu přehrávali, a výsledek zaslouženě otočili.

Jak se vám vydařila celá letní příprava?
Letní přípravu jsme odpracovali v devíti týdnech bez větších problémů. Na led jsme naskočili o několik dnů později než naši soupeři, nicméně přístup hráčů je takový, že jsme stihli odpracovat to, co jsme si naplánovali.

Jak se vám jeví nově příchozí posily? Do kádru přibylo taky několik mladíků.
Jiřího Slováka jsme brali jako zkušeného gólmana, který doplní Lukáše Plška a vytvoří s ním stabilní brankářskou dvojici. Seidler s Vaňkem jsou vyzkoušení borci z minulé sezóny, je dobře, že jsou znovu na naší adrese. Ostrčil je zkušenost sama, jen potřebuje nějaký čas, aby se dostal do starých kolejí. Mladí hráči Andris, Kuchařík, Peška, Dubnický a Koňařík šlapou starším na paty a mají vše ve svých rukou.

Jaké vidíte po letní přípravě největší přednosti a slabiny týmu?
Chci, aby předností týmu byl takový přístup, jaký jsme předvedli v zápase s Dubnicí, čili bojovnost a odhodlání za každého stavu. Další věci by měly naskakovat kvalitním tréninkem. Slabiny máme, tak jako každý jiný tým, snažíme se o nich mluvit a a řešit je. Chtíč hráčů, pokora a touha posunout své výkony je u těchto situací nejdůležitější.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS