Domácí premiéra! Na Bobří hráz dorazí kopřivnická Tatra
pondělí 17.9.2018 | Daniel Gargulák |

Domácí premiéra! Na Bobří hráz dorazí kopřivnická Tatra

Trochu atypický start sezóny prožívají hráči Valašského Meziříčí. Po prvním odehraném kole na ledě Nového Jičína na ně vyšlo volno hned při sobotním termínu druhého kola, a tak si fanoušci Valachů museli počkat na úvodní utkání na Bobří hrázi až do dalšího týdne. Týden se ale s týdnem sešel a Bobry čeká první domácí utkání už tuto středu 19. září od 18:00 proti dalšímu ne příliš vzdálenému soupeřovi, a to Kopřivnici.

Kopřivnice s povedeným startem do soutěže

Svěřenci trenéra Kofroně vstoupili do nového ročníku Druhé ligy na výbornou. Nejprve přehráli Slezan Opava na jeho ledě těsným rozdílem jediné branky v poměru 5:4, aby si v kole druhém bez problémů poradili s prvním soupeřem Bobrů v letošní sezóně z Nového Jičína na domácím stadionu hladkou výhrou 4:1.

Kopřivničtí tak po prvních dvou kolech okupují první příčku tabulky a nedá se očekávat, že na tom budou chtít po utkání na Bobří hrázi něco měnit.

Volné kolo výhodou?

Valaši mají na rozdíl od svého soupeře na svém kontě prozatím jediný odehraný duel na ledě Nového Jičína. Ten se nakonec podařilo svěřencům trenéra Weintritta dovést do úspěšného konce, když v nervy drásající bitvě vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech na ledě Ďáblů.

V sobotu, kdy bylo na programu druhé kolo Druhé ligy, bylo Bobrům díky lichému počtu účastníků přisouzeno volno. Zda se ho modrobílí zhostili nejlépe jak mohli a připravili se na svého dalšího soupeře, který momentálně okupuje první místo, o to lépe, se přijďte přesvědčit ve středu na vlastní oči v prvním ostrém zápase na domácím ledě!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS