Bobři budou bránit svou hráz před žhavými Plameny ze Žďáru
čtvrtek 6.12.2018 | Daniel Gargulák |

Bobři budou bránit svou hráz před žhavými Plameny ze Žďáru

Po dvou výjezdech na ledy soupeřů čeká na Valašské Meziříčí měření sil v domácím prostředí s jedním z nejaktraktivnějších soupeřů a to nikým jiným, než Žďárem nad Sázavou. Plameny si podmaňují skupinu Jih a jejich ambice na postup do vyšších pater ligového uspořádání českých soutěží už se jen těžko skrývají. Přijďte podpořit Bobry ve veledůležitém boji, kde budou svěřenci trenéra Weintritta bránit Bobří hráz před žhavými Plameny v sobotu 8. prosince od 17:00.

Žďár suverénem skupiny Jih

Plameny patří v letošní sezóně k trojici týmů napříč celou Druhou ligou, které dokázaly nastřílet v jejím dosavadním průběhu přes sto branek, konkrétně se jejich počet momentálně zastavil na čísle 103. I to je bezpochyby jeden z hlavních faktorů jejich umístění na samotném vrcholu jižní skupiny s šestibodovým náskokem na druhé Moravské Budějovice.

Žďár nad Sázavou patří mezi žhavé, jak taky jinak v případě Plamenů, kandidáty na finálové boje o postup do Chance ligy. V posledním kole však svěřenci trenéra Konečného zaváhali na ledě svého nejbližšího pronásledovatele z Moravských Budějovic, které tak stáhly jejich náskok s tím, že pořád mají navíc zápas k dobru. Plameny tak mají na Bobří hrázi o motivaci postaráno. V případě prohry by to pro ně bylo teprve podruhé v dosavadní sezóně, kdyby by odešly poraženy ze dvou po sobě jdoucích zápasů.

foto: Petr Nedvěd, SKLH Žďár nad Sázavou

Trend domácích a venkovních utkání byl naplněn jak v Moravských Budějovicích, tak naposledy na ledě šumperských Draků. Oba duely Valaši prohráli o jediný gól po srdnatých výkonech, za ty se ale body do tabulky neudělují. Nyní na svěřence trenéra Weintritta čekají dvě po sobě jdoucí utkání a Bobří hráz je místem, na které se modrobílí mohou spolehnout.

I po dvaceti třech odehraných kolech nadále platí, že jediným mužstvem, který si ze svatostánku Valašského Meziříčí odvezl body, byla slezská Opava. Nyní se ale Valachům postaví na jejich domácím ledě jeden ze soupeřů nejváženějších, zda budou Bobři na svém ledě úspěšní i tentokrát ukáže sobotní podvečer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive