Doma podruhé za sebou. Na Valašsko míří Hodonín
pondělí 10.12.2018 | Daniel Gargulák |

Doma podruhé za sebou. Na Valašsko míří Hodonín

Před dalšími dvěma duely na venkovních kluzištích čeká svěřence trenéra Weintritta ještě jedno domácí utkání. Po Žďáru nad Sázavou se na Bobří hrázi představí Drtiči z Hodonína, kteří spolu s Šumperkem drží velmi dobrou formu v posledních zápasech. Začátek obrany domácího prostředí je naplánován na 18:00 ve středu 12. prosince.

Drtiči se po prospaném úvodu zvedli

Není tomu tak dávno, co náležela hodonínským hokejistům předposlední příčka skupiny Východ, kde se svěřenci trenéra Dorniče krčili po šňůře proher. V desátém kole ovšem přišel zlom, který nastartoval Hodonín k několika dosavadním výhrám, díky čemuž se jihomoravané vyhoupli na druhé místo tabulky.

Z posledních sedmi duelů navíc Drtiči odešli pouze jednou jedinkrát jako poražené družstvo, a to ještě nejtěsnějším možným rozdílem na ledě Opavy. Hodonínští nyní vyráží potvrdil formu na led Bobrů, kde v prvním vzájemném měření sil v letošní sezóně schytali pět gólů a odvezli si porážku v poměru 5:2.

Potvrdí Bobři domácí dominanci?

Poslední kolo zavedlo na led Valašského Meziříčí lídra skupiny Jih ze Žďáru nad Sázavou. Ani Plamenům se na Valašsku nepodařilo odčarovat kouzlu domácího svatostánku Valachů, kteří odjeli s prázdnou, jedinou vstřelenou branku a konečným výsledky 3:1 pro Bobry.

Svěřenci trenéra Wenritta budou tentokrát čelit hrozbě v vlastní skupiny, a to jihomoravanům z Hodonína a i po Žďáru se budou moct znovu spolehnout na kouzlo domácího stadionu. Bobři mají Drtičům rozhodně co vracet, v posledním vzájemném měření sil si z jejich ledu odvezli dvouciferný příděl gólů a porážku 10:2. Zda se Valachům podaří napravit proti Drtičům svou reputaci ukáže středeční večer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS