Kohouti proti Bobrům. Odvezou si Valaši po měsíci body z ledu soupeře?
pátek 14.12.2018 | Daniel Gargulák |

Kohouti proti Bobrům. Odvezou si Valaši po měsíci body z ledu soupeře?

Druhou ligu čeká ještě do Vánočních svátků tři mistrovská utkání. K prvnímu z nich čeká Valachy výjezd do dalekého Tábora, kde se budou svěřenci trenéra Weintritta prát o nápravu posledního zápasu s Hodonínem. Otázník stále visí nad počtem obránců, kteří se s týmem do jižních Čech vydají, sám trenér Weintritt si posteskl po středečním duelu nad počtem marodů právě z řad beků.

Kohouti pět kol bez bodu

Tábor se prozatím oproti loňské sezóně výrazně trápí. Jihočeši zaznamenali poslední výhru a zároveň bodový zisk před třemi týdny, což mimo jiné zapříčinilo jejich propad na předposlední pozici jižní skupiny. Svěřenci trenéra Györiho se zmítají bezpochyby pod velkou dekou, jejich dalším soupeřem bude ale mužstvo, které se na venkovních ledech trápí. Stanou se tak Bobři odrazovým můstkem k lepším zítřkům Tábora?

Jak již bylo zmíněno, poslední výhra Kohoutů přišla 21. listopadu proti do té doby předposlednímu Pelhřimovu a o kolo dříve proti poslední Orlové ze skupiny Východ. Mimo tyto dvě utkání činí série proher táborských dlouhých jedenáct zápasů.

Soupeř z Tábora si mimo jiné připravil vánoční edici svých dresů, se kterými nastoupí už v sobotním utkání.

foto: HC Tábor

Napraví Valaši zaváhání s Hodonínem?

Dlouhých devět domácích duelů trvala skvělá série Valašského Meziříčí na domácím kluzišti, kdy naplno bodovali s výjimkou jediného duelu s Opavou, který prohráli po samostatných nájezdech. Dokonce k prodloužení série měli velmi blízko i v utkání s Drtiči, nezvládnutá třetí perioda ale nakonec přisoudila všechny tři body hodonínským.

Pokud chtějí Valaši pomýšlet na úspěch na ledě Tábora, musejí poslední utkání, zejména jeho třetí třetinu, rychle hodit za hlavu. Sám trenér Weintritt však našel po zápase s Hodonínem jednu zásadnější podmínku úspěchu v dalekém Táboře. „Zůstávají nám čtyři zdraví obránci, takže je nutné, aby se s tím vedení snažilo zítra něco udělat, abychom v sobotu do Tábora odjeli konkurenceschopní,“ měl jasno ve středu večer trenér Bobrů. Zda se vedení opravdu podařilo zajistit posílení obrany, nebo si Valaši budou muset vystačit se svými hráči, ukáže sobotní podvečer.




 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články



Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive