Poslední výjezd letošního roku zavede Valachy do Orlové
pondělí 17.12.2018 | Daniel Gargulák |

Poslední výjezd letošního roku zavede Valachy do Orlové

Rok 2018 se chýlí ke svému konci a Druhou ligu čekají před jeho koncem poslední dvě kola. V tom předposledním tohoto roku čeká Bobry druhý výjezd za sebou, tentokrát do Orlové. V prvním zápase na ledě Slezanů Bobři uspěli po boji 3:2, zopakují tříbodový zisk i tentokrát? Utkání u Orlů začíná ve středu v 18:00.

Orlová se postupně zvedá

S rolí staronového účastníka Druhé ligy vstoupili Orli do letošní sezóny. Dlouhou dobu se museli prát s rolí otloukánka východní skupiny, zvláště poslední výsledky Orlové však předznamenávají vzestupnou tendenci její herní formy, před kterou musí být i Valašské Meziříčí na pozoru.

I přes tři po sobě jdoucí výhry však poslední duel Slezanů znamenal další pád do kolejí ze začátku sezónu. Svěřenci trenéra Stránského zajížděli na led Bruslařů z Havlíčkova Brodu a domů se vraceli s osmigólovým přídělem. Nyní se Orlová vrací zpět na domácí led, kde se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu proti Bobrům.

Bobři útočí na druhou výhru na ledě soupeře za sebou

Po dlouhém více než měsíci svěřenci trenéra Weintritta konečně uspěli ve venkovním zápase a bodovali. Dokonce to rovnou bylo za tři body po skvělém výkonu na ledě Tábora, kde klíčovou roli při výhře 5:2 sehráli využité přesilové hry.

Zápas na ledě Orlové nebude posledním jen před vánočními svátky, ale dokonce i závěrečným měřením sil Bobrů na ledech soupeřů v roce 2018. Uzavřou Valaši rok, kdy dokráčeli do semifinále Druhé ligy, kde trápili posléze postupující Porubu výhrou před posledním utkáním na Bobří hrázi, které bude mít charitativním přívlastek? Jasno bude ve středu večer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive