Plyšáková bouře přichází. Na Valašsko přijedou České Budějovice
čtvrtek 20.12.2018 | Daniel Gargulák |

Plyšáková bouře přichází. Na Valašsko přijedou České Budějovice

Uteklo to jako voda. Valašské Meziříčí čeká v sobotu 22. prosince od 17:00 v rámci 28. kola Druhé ligy poslední měření sil v roce 2018. Zápas bude mít charitativní příchuť na základě které proběhne sběr plyšáků pro děti v nemocnici, případně dalších hraček, které bude možno odevzdat na určených místech.

David Servis se nadále trápí

Druholigový klub z Českých Budějovic stále jen marně hledá recept na dlouhodoběji trvající úspěšnou sérii výher. Jihočeši sbírají v dosavadní průběhu sezóny body jen velmi zřídka, i přesto drží pátou pozici v jižní skupině Druhé ligy. Alespoň trochu napravit nelichotivou bilanci zajíždějí českobudějovičtí v posledním zápase tohoto roku na led Valašského Meziříčí.

Pro David Servis může být velkou psychickou podporou vědomí, že Valachy dokázaly v prvním vzájemné měření sil letošního ročníku zdolat. A nejednalo se o jeden z obyčejných zápasů, diváci v Českých Budějovicích viděli hned čtrnáct branek při výhře jihočechů v poměru 8:6.

foto: Věra Václavková, Draci Šumperk

Uvidí Bobří hráz vítěznou tečku roku 2018 s charitativním podtextem?

Poslední dvě kola přinesla jedno zásadní pozitivum. Valašské Meziříčí po téměř nedobytné domácí tvrzi dokázali odvézt body i z venkovních kluzišť hned dvakrát za sebou, a to rovnou za dvě výhry, což se Valachům až do právě uplynulých dvou kol v dosavadním průběhu sezóny nepodařilo.

Nyní na Bobry čeká poslední zápas roku 2018 a loučit se s ním budou na domácím ledě, na kterém naposledy padli po prospané závěrečné třetině s Hodonínem. David Servisu mají Valaši po poslední přestřelce co vracet a o motivaci tak mají při nejmenším postaráno. Případná výhra by ale zajisté byla věnována i zejména všem dětem, které nemají tu příležitost trávit svátky se svými blízkými v teple domova. Více informací o celé akci naleznete v článku zde, případně na facebook události.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive