Bitva o šest bodů. K Valachům dorazí tradiční rival z Nového Jičína
pondělí 14.1.2019 | Daniel Gargulák |

Bitva o šest bodů. K Valachům dorazí tradiční rival z Nového Jičína

Druhá liga nabídne v rámci třicátého druhého kola divákům ve Valašském Meziříčí už třetí po sobě jdoucí utkání a los Valachům určil v tomto kole soupeře všech soupeřů. Do jejich svatostánku zavítají Ďáblové z Nového Jičína, kteří jsou stále s blížícím se koncem základní části mimo pozice pro play-off. Derby o šest bodů začíná v 18:00 ve středu 16. ledna.

Ďáblové nahánějí pozice zaručující play-off

S koncem v listopadu opustila hokejisty Nového Jičína herní forma a ihned se to začalo projevovat na jejich postavení v tabulce. Ze začátku sezóny okupovali severní sousedé přední příčky Druhé ligy - skupiny Východ, nyní se ale musí spokojit s předposlední pozicí před beznadějně poslední Orlovou.

Na místa zaručující účast v play-off ztrácejí novojičínští rovných devět bodů a v dalším kole se jim naskýtá ideální příležitost tento deficit stáhnout. Zajíždějí totiž na led Valašského Meziříčí, které se po posledním kole usadilo na čtvrtém místě, tedy posledním místě, ze kterého se dá na konci sezóny probít do vyřazovacích bojů.

Bobry čeká hned dvojnásobný reparát

Poté, co svěřenci trenéra Weintritta zvítězili v Pelhřimově, a připsali si tak páté vítězství v řadě, měli před sebou sérii třech domácích duelů. První z nich prohráli po bojovném výkonu s Havlíčkovým Brodem a ni v druhém bohužel nebodovali. Navíc ztráta tříbrankového vedení během pouhé půl minuty v utkání s Pískem je velmi důrazným varováním do následujících zápasů.

Možnost odčinit poslední nezdary se Valašskému Meziříčí naskýtá v posledním ze třech po sobě jdoucích utkání proti Novému Jičínu. Dosavadní měření sil s tradičním rivalem vyznívá lépe pro Valachy, kteří dotáhli do vítězného konce dva ze tří dosavadních vzájemných duelů letošní sezóně.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive