Valašské Meziříčí hostí Zubry z Přerova
pátek 21.8.2009 | Michal Václav |

Valašské Meziříčí hostí Zubry z Přerova

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - míří k dalšímu ze série přípravných zápasů. Soupeřem bude tým HC Zubr Přerov, se kterým Bobři prohráli v úterý na ledě Kroměříže až po samostatných nájezdech 3:4. Zápas začíná v pátek, 21.8. v 18.00 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Domácí Bobři budou chtít jistě navázat na poslední zlepšující se výkony. Před domácím publikem budou chtít jistě uhrát co nejlepší výsledek a zvítězit. Pro Bobry je tento zápas již pátým v pořadí. Trenér domácích Roman Sedlák k minulému výkonu uvedl: „Budeme ještě týden, maximálně 14 dní zkoušet hráče a pak bychom již chtěli hrát v základní sestavě“.

Pro tým z Přerova, kterému se úvodní zápasy s celkem Opavy příliš nepovedly se zlepšeným výkonem zvedl právě v Kroměříží proti nynějšímu soupeři z Valašska. Trenér hostů Lubomír Oslizlo tedy bude mít další možnost vyzkoušet nově příchozí hráče a v nelehkém zápase prověřit složení jednotlivých postů.

Dovedou tedy Bobři odvetu k vítězství?

Předpokládané sestavy:

HC Bobři Valašské Meziříčí: M. Vašut (Mocek) - Zrník, Růčka, Vnenk, O. Dvořák, Hruškovský, Vašut, Mlynář, Tatarčík, P. Dvořák, Matějný, Šebesta, Sochorek, D. Varga, Bokroš, Dědek, Vaněček

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Vlček, Osina, Novák, Staněk, Ryšánek, Halouska - Kolář, Sprušil, Meidl, Kupec, Hanák, Martinák, Menšík, Kohút, Žibrita, Klimecký, Sedlář, Holík

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS