V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 30.8.2009 odehráli mladí Bobříci (3. a 4.třídy) přípravný zápas proti stejně starým hráčům Dukly Trenčín. Utkání bylo hrané na 3 x 15 minut čistého času na celé hřiště a po dohodě obou stran byla poslední třetina hrána 20 minut.

Dukla Trenčín : HC Bobři 9:5 (3:1, 4:1. 2:3)
branky Bobrů: 14. Brodek Jiří (Andris Tomáš) 28. Brodek Jiří - TS 34. Kuchařík Šimon (Brodek Jiří) 35. Brodek Jiří 44. Kuchařík Šimon - TS
V brance každý půl zápasu: Oczadly Evžen, Postava Michal.

První dvě třetiny byli naši trochu zaskočeni výškovou a trochu i herní převahou soupeře, který svůj tým poskládal téměř ze samých čtvrťáků. O přestávce před třetí třetinou však trenér Šilhán vyhecoval mužstvo a přesvědčil je, že bez ohledu na stav, který svítí na tabuli, je pro ně stav 0:0 a poslední třetinu prostě vyhrají. Přestože na konci zápasu svítilo na tabuli konečné skóre 9:5 pro Trenčín, odcházeli naši se vztyčenou hlavou, protože poslední třetinu po vynikajícím a nebojácném výkonu vyhráli 3:2!