K poslednímu měření sil před vánočními svátky zamíří hráči Valašského Meziříčí na led tabulkového souseda z jihu Moravy. Souboj dvou rivalů na ledě Hodonína nabídne bez pochyb napínavý duel, který započne v sobotu od 17:00. Pokud jste tak neučinili, stále se můžete hlásit na výjezd pořádaný fanoušky, více informací zde.

Po rozporuplném začátku to začalo Drtičům šlapat

S omlazeným kádrem vstupoval tradiční účastník Druhé ligy pod taktovkou Aleše Flašara do letošní sezóny. Hodonínu se zpočátku nedařilo, poslední dva měsíce se ale jihomoravané sehráli, díky čemuž nyní okupují již čtvrté místo skupiny Východ. Zajímavým faktem ovšem je, že Drtiči vyhráli za tři body naposledy 2. listopadu, od té doby jejich výhry přišly pouze po prodloužení nebo nájezdech.

Valaši s plyšáky v zádech zabrali

Poslední předvánoční domácí duel přivedl na Bobří hráz letos se trápící Žďár nad Sázavou. Po bezbrankové první třetině Bobři po po té druhé prohrávali, aby v poslední části utkání otočili vývoj utkání na svoji stranu díky pěti brankám. Po sérii proher tak svěřenci trenéra Weintritta zapsali znovu vítězství za tři body před plánovanou týdenní pauzou.