Bobři přivítají Prostějov
pondělí 14.9.2009 | Lukáš Pořický |

Bobři přivítají Prostějov

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve svém prvním domácím zápase nového ročníku druhé ligy, přivítají Bobři hokejisty Prostějova. Tým kouče Flašara letos vyhlásil jasný cíl a to postup do první ligy. Šlágr druhého kola uvidíme ve středu v 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Čtrnáctý tým loňské sezóny Prostějov, před začátkem nového ročníku notně posílil své řady. Je třeba zmínit, že vedení klubu udělalo maximum a podařilo se jim přivést do týmu zvučná jména. Exšumperské trio Stejskal – Novosad – Duba zajistilo Drakům přes sto kanadských bodů a dá se říci, že svým přičiněním byli jedním z hlavních strůjců dračího návratu. V týmu setrvala také produktivní dvojka Hlouch - Holuša. V obranných řadách Prostějova je stálicí Petr Doseděl. Novými, ale hokejovému fanouškovi, známými tvářemi jsou Michal Šafařík a Richard Kučírek. Branku Prostějova bude letos střežit Adam Vrba, jenž se vrátil z angažmá v Belgii.

Letošní první zápas Prostějovu nevyšel podle jejich představ, a v utkání proti Hodonínu prohrál 1:3. Jedinou branku Prostějova vstřelil Michal Holuša.

To domácí Bobry netřeba více představovat. Tým Bobrů opustilo po sezoně hned několik hráčů, již dříve avizovaní útočníci Ivo Kratěna, Ondřej Martiník, tak těsně před začátkem soutěže i útočníci Daniel Tomášek, Lubomír Minařík a obránce Rostislav Zrník. Do týmu Bobrů v průběhu léta přišly posily z Nového Jičína – obránci Bohumil Hruškovský, Přemysl Vašut a útočník Luděk Lhotský. Dále se vedení Bobrů podařilo angažovat obránce z ostravské Poruby Lukáše Vnenka a ze Zlína na poslední chvíli příchozí útočníky Tomáše Brunce a Robina Kováře, který ovšem Bobrům bude vypomáhat jen do konce října. Jinak v mužstvu zůstávají ti hráči, kteří již loňskou sezonu působili na Valašsku, nebo přišli v průběhu ní.

Narozdíl od Prostějova, Bobři svůj první zápas vyhráli, a to na ledě Uničova 2:4. O branky Bobrů se postarali dvěma zásahy Šebesta, po jedné trefě přidali Matějný a Růčka.

Předpokládaná sestava HC Jestřábi Prostějov:
Vrba - Šafařík, Kolibár, Kučírek, Buček, Doseděl, Jedlička - Stejskal, Duba, Novosad, Novák, Hlouch, Holuša, Kavulič, Rak, Piluša, Berčák, Křesťan

Předpokládaná sestava HC Bobři Val. Meziříčí:
Krumpoch (Popovič), O.Dvořák, Ručka, Vašut, Hruškovský, Mlynář, Vnenk, Blažek - Sochorek, Šebesta, Matějný, Vaněček, Lhotský, Dědek, Bokroš, D.Varga, M.Varga, P.Dvořák, Tatarčík, Brunec, Kovář

Zápas uvidíme ve středu 16. září od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Reportáž

DalšíAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS