Ulítla nám první třetina, ví Marian Mlynář
sobota 24.10.2009 | Jakub Nikl |

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po domácím utkání jsme se zeptali na dojmy z utkání teprve dvacetiletého obránce Bobrů Mariana Mlynáře. "Nemůže to tam padat pořád," řekl o neproměněných šancích domácích v tomto zápase.

Jak byste popsal dnešní zápas?
Já si myslím, že nám ulítla první třetina. Měli jsme tam šance, ale nedali jsme góly a to asi rozhodlo celý zápas

Jak to, že se nedařilo ty šance proměnit? Minule jsme dokázali vstřelit branek sedm, předtím osm…
Někdy to tam padá, někdy to tam nepadá. Nedá se nic dělat, musíme to zlepšit a uvidíme příště. Je vidět, že dokážeme vstřelit i sedm branek za utkání, ale nemůže to tam padat pořád.

V posledních pěti minutách přišlo naprosté selhání. Čím si to vysvětlujete?
Tak tam rozhodl ten gól na 4:2, kdy po faulu na nás rozhodčí nic neviděl a nic nepískl. Oni dali na 4:2 a to nás položilo definitivně.

Myslíte si, že dojde k nějaké změně v příštím zápase?
Myslím si, že nemá smysl nic měnit – jsme druzí v tabulce a to je paráda. Půjdeme do toho stejně a musí to vyjít.

V první třetině si Orlová dělala v naší obraně, co chtěla…
Nemyslím si, že dělali, co chtěli. Měli tam i chyby a z těch jsme měli šance. První třetina nám ulítla, no.