David Varga: Přes Vánoce chceme zůstat první

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po přesvědčivém vítězství 10:3 na ledě Uničova jsme poprosili o dojmy ze zápasu prostředního z rodu Vargů Davida. Jak on sám viděl zápas a co říká na typické začátky Bobrů v zápase? Nato, i na otázky týkajíci se školy nám odpověděl.

Jak bys popsal dnešní utkání?
Klasicky nám nevyšel úvod a museli jsme zase dohánět dvoubrankový rozdíl. Po první naší vstřelené brance jsme si říkali, že tady nemůžeme prohrát, že teď už to půjde a dopadlo to tak jak to dopadlo.

Už ve druhé minutě jsme prohrávali 2:0. Čím to, že ty začátky jsou takové ?
Nevím čím to je, ale fakt ty úvody hrajeme hrozně. Jako by jsme potřebovali tak 10 minut na probrání. Trenér dokonce dneska žertoval, že zavedeme společné rozcvičky jak v páté třídě.

Uničov jsme ve druhé třetině smetli 6:0. Povedená třetina nemyslíš?
Trenér nám řekl o první přestávce, že nám dá šanci do 10 minuty, když se to nezlepší tak uděláme změny a ejhle dá se říct,že to byla třetina na jednu bránu.

Popsal bys svou branku?
Viděl jsem, že Lukáš Vnenk napřahuje tak jsem si řekl kde by se to tak mohlo odrazit a vybral jsem si dobře. Puk se mi odrazil přímo na hokejku a pak jsem to jen uklidil do prázdné branky.

Letos maturuješ, je to pro tebe nyní těžké? Zvládat školu, hokej...
Zatím to nijak nepociťuju, ale jak se mi bude krátit čas tak to určitě pocítím. (smích)

Ve středu přivítáme Prostějov, s čím pujdete do zápasu?
Tak určitě ho budeme chtít vyhrát a snažit se o to, ať jsme během vánočních svátků na prvním místě tabulky.