Do Valmezu přiletí Jestřábi
úterý 15.12.2009 | Lukáš Pořický |

Do Valmezu přiletí Jestřábi

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Letos naposledy, uvidíme Bobry na domácím ledě. Našim soupeřem bude tým HC Jestřábi Prostějov. Ti svůj poslední zápas prohráli s Hodonínem, zato Valmez vyhrál na ledě Uničova vysoko 10:3. Jak dopadne tento zápas se dozvíme ve středu 16. prosince v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.

Prostějov letos vystřídal již 3 trenéry. Tím třetím je Aleš Tomášek. Šestačtyřicetiletý rodák z Ostravy strávil většinu své kariéry v extraligových Vítkovicích. Prostějov určitě nemůže být spokojený se svým postavením v tabulce. Po polovině soutěže mu patří předposlední příčka. To je na tým, který před sezonou vydatně posílil a navíc vyhlásil postup do 1.ligy špatná vizitka.

V brankovišti Prostějova se letos vystřídalo už 6 brankářů. Poslední zápas s Hodonínem odchytal Dalibor Sedlář, který působil v sezóně 2006/2007 v dresu Valašského Meziříčí. V obraně Prostějova si svůj debut odbyde bývalý hráč Vsetína a extraligou protřelý Patrik Luža. Mezi stálice v obraně Prostějova patří Richard Kučírek a Petr Doseděl. Vedle nich sbírají zkušenosti mladíci jako je Robert Jedlička nebo Ján Kolibár.

Další novou posilou Jestřábů je utočník Richard Bordowski. Také on má za sebou slušnou kariéru v extralize a také první lize. V útoku Prostějova řádi exšumperské komando Duba-Novosad-Stejskal. Dalšimi nebezpečnými hráči jsou Jiří Piluša a Roman Hlouch.

Sestavy v minulém kole:

HK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Musil) - Spurný, Jedlička, Bauer, Kolibár, Doseděl, Kučírek, Paška - Duba, Stejskal, Novosad, Žajgla Kavulič, Brymecký, Piluša Rak, Zábranský, Berčák, Bašnár, Trojan, Hlouch

HC Bobři Val. Meziříčí: Mocek - Blažek, Bokroš, Brunec, Dvořák P., Dvořák O., Hruškovský, Matějný, Vnenk, Mlynář, Růčka, Sochorek, Šebesta, Vanček, Varga D., Varga Mir., Lhotský, Vašut, Dědek, Tatarčík.

Zápas řídí jako hlavní sudí Krenželok, na čarách mu budou asistovat Fiala a Barteček.

Zápas začíná ve středu 16 prosince na ZS ve Valašském Meziříčí v 18:00.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS