Rozhodla nevyužitá přesilovka hostů, říká Petr Dvořák
čtvrtek 11.3.2010 | Lukáš Pořický |

Rozhodla nevyužitá přesilovka hostů, říká Petr Dvořák

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hned v prvním zápase Play off dokázal, že cena pro vítěze kanadského bodování druhé ligy je ve správných rukou. Mnozí již jistě poznali, že řeč je o Petru Dvořákovi. Nejproduktivnější muž základní části druhé ligy si v dnešním zápase připsal dva body za branku a nahrávku a zvláště jeho branka otupila odpor Břeclavi a nasměrovala tak Bobry k vítězství 6:2. Po zápase jsem Petra požádal o pár postřehů.

První zápas série, navíc vítězný takže asi spokojenost..
Určitě jsme spokojení. Dnes jsme udělali první krok, ještě ale musíme dvakrát vyhrát. I když tomu výsledek nenapovídá, tak to dnes nebylo jednoduché a jsme rádi, že jsme vyhráli.

Zápas se dnes asi lámal zhruba v polovině utkání, kdy Břeclav nevyužila dlouhou přesilovku 5 na 3 souhlasíš?
Jednoznačně. Hráli přes minutu a půl přesilovku pět na tři a my to dobře ubránili. I když si myslím že to rozhodčí dnes pískal všelijak. Důležité ale bylo, že jsme to ubránili a to rozhodlo zápas.

Ty sám jsi vstřelil v tomto oslabení branku a takřka rozhodl zápas...
Získali jsme tam puk, Milan Ovšák to zatáhl do třetiny nahrál mi. Já mu to chtěl nejdřív vrátit, ale stáhl se kněmu obránce tak jsem to zkusil sám a naštěstí to tam spadlo.

Vyhrál jsi bodování druhé ligy, je to pro tebe největší úspěch kariéry?
Asi ano. Je to pěkné děkuji za ocenění, děkuji divákům. Teď je to ale už uplně jiná soutěž a budou rozhodovat maličkosti.

Tvá výhra v bodování určitě neunikla zástupcům prvoligových klubů...
Určitě, ale nerad bych se k tomu vyjadřoval.

S čím pojedete do Břeclavi?
Určitě vyhrát, ale bude to těžké. Je tam větší kluziště, proto se tam hraje jinak. Musíme dobře bránit a nepouštět je do přesilovek.

Vzkázal bys něco fanouškům?
Dnes byli skvělí, i když jsme možná čekali, že jich příjde trochu víc. Určitě se budeme snažit o to, aby mohli letos ještě hodněkrát přijít na hokej.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS