Postoupí Bobři již v neděli do semifinále?
sobota 13.3.2010 | Lukáš Pořický |

Postoupí Bobři již v neděli do semifinále?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V netradičním termínu a to v neděli 14. března od 17:00 čeká Bobry další zápas play off s Břeclaví. Po pátečním vítězství v Břeclavi 3:2 mají hokejisté Valašského Meziříčí možnost celou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Jestli se to Bobrům podaří se můžete přesvědčit v neděli na ZS ve Valašském Meziříčí od 17:00.

Možnost rychlého ukončení série si uvědomují nejen fanoušci ale také trenér Bobrů Roman Sedlák. Ten po zápase v Břeclavi uvedl: „Určitě to budeme chtít ukončit v neděli, ale jak se říká poslední krok bývá nejtěžší.". Ve stéjném duchu se vyjádřil i obránce Bobrů Přemysl Vašut. Ten po zápase uvedl: „Chceme rozhodnout před domácím publikem a našetřit síly na semifinále. Dáme do toho určitě všechno, nesmíme nic podcenit, musíme více střílet, hrát zodpovědně a doufám, že nás lidi přijdou opět podpořit".

Vyslyšte tak Přemkova slova a přijďte i vy podpořit hokejisty Valašského Meziříčí. Zápas začíná v NEDĚLI 14.března v 17:00 na ZS ve Valašském Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS