4. třídy porazily Kroměříž

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 28.11.2010 čekalo hráče 4. tříd Bobrů utkání v Kroměříži. Domácí celek téměř k ničemu nepustili a zaslouženě si odvezli tři body. Přispěli k tomu i dva střelci hattricků Marek Kelnar a Vojta Pernický.

Naši do zápasu vstoupili poměrně svižně a zatlačili svého soupeře na jeho polovinu. A hned první závar před bránou skončil gólem Po přihrávce Vojty Frieba zakončil kapitán Vojta Pernický. 0:1. Potom Bobři hráli svou hru, vytvářeli si šance, ale také nechávali okénka v obraně, která soupeř využíval k rychlým brejkům. Přes převahu Bobrů se skóre v první třetině neměnilo.

Do druhé třetiny vlétla první pětka stejně jako do začátku zápasu a po přihrávce Lukáše Adámka zavěsil pod víko opět Vojta Pernický. 0:2. V 18 minutě měli domácí výhodu trestného střílení a Patrik Zeman nedal brankáři Bobrů šanci. 1:2. Poté se otevřely útočné stavidla naplno. V 19 minutě nejprve Matěj Sviták zvýšil z TS na 1:3. A v téže minutě dovršil svůj hattrick Vojta Pernický, po přihrávce Vojty Frieba. 1:4. Mezi tím ještě stihnul brankář Bobrů zlikvidovat další TS. Nestačil až na souhru přihrávajícího Vojty Kudličky a střelce Patrika Táborského. 2:4. Ve 25 minutě proměnil další TS Marek Kelnar, 2:5 a minutu na to vstřelil další gól Vojta Pernický po přihrávce Daniela Stodůlky. 2:6. Tento gól byl hodně kuriozní, protože kapitán Bobrů stál v nulovém úhlu. Přesto nějakým způsobem trefil za záda domácího brakáře s pomocí horní tyčky. Na dotaz trenérů jak to tam vůbec dal, odpověděl kapitán bez váhání: " Ani nevím, prostě jsem do toho dloubnul jako Erik (Siner) a ono to tam padlo!"

Ve třetí třetině Bobři útočili a snažili se navýšit skóre. To se povedlo nejprve Marku Kelnarovi, po asistenci Elišky Veselé,2:7, aby si role během pěti minut prohodili a tentokrát nahrával Marek Kelnar a zakončovala Eliška Veselá. 2:8. Tečku za vydařeným zápasem napsal výborně provedeným nájezdem Marek Kelnar, který tak spolu s kapitánem mohl slavit hattrick. 2:9.

HK Kroměříž - HC Bobři Valašské Meziříčí 2:9 (0:1, 2:5, 0:3)