Před pár minutami skončilo poslední utkání základní části východní skupiny druhé ligy. Vsetín v něm podlehl Frýdku-Místku, který se tak na úkor právě Valachů dostal na poslední možnou chvíli na dvanáctou příčku zaručující klidné dohrání soutěže. Tabulku po 30. kole a kompletní rozlosování nadstavbové části najdete v následujícím článku.
Konečná tabulka 2. ligy Východ po 30. kole základní části
P klub Z V VP PP P SKORE B +/-
1. Šumperk 28 20 4 0 4 142:74 68 +68
2. Havířov 28 18 2 2 6 125:71 60 +54
3. Orlová 28 19 0 0 9 115:75 57 +40
4. Přerov 28 15 2 4 7 121:76 53 +45
5. Nový Jičín 28 15 3 1 9 96:79 52 +17
6. Prostějov 28 15 1 3 9 104:70 50 +34
7. Opava 28 15 2 1 10 96:85 50 +11
8. Hodonín 28 14 1 2 11 113:103 46 +10
9. Val. Meziříčí 28 8 6 2 12 101:110 38 -9
10. Břeclav 28 6 6 1 15 80:90 31 -10
11. Technika 28 8 1 4 15 75:97 30 -22
12. Frýdek-Místek 28 7 2 4 15 92:138 29 -46
13. Vsetín 28 8 1 1 18 74:110 27 -36
14. Uherské Hradiště 28 6 0 6 16 70:137 24 -67
15. Uničov 28 4 1 1 22 84:173 15 -89
"Skupina A (1. - 6. místo)"
31. kolo (středa 12.01.11) 36. kolo (sobota 29.01.11)
Šumperk - Prostějov Prostějov - Šumperk
Havířov - Nový Jičín Nový Jičín - Havířov
Orlová - Přerov Přerov - Orlová
32. kolo (sobota 15.01.11) 37. kolo (středa 02.02.11)
Prostějov - Přerov Přerov - Prostějov
Nový Jičín - Orlová Orlová - Nový Jičín
Šumperk - Havířov (neděle) Havířov - Šumperk
33. kolo (středa 19.01.11) 38. kolo (sobota 05.02.11)
Havířov - Prostějov Prostějov - Havířov
Orlová - Šumperk Šumperk - Orlová (neděle)
Přerov - Nový Jičín Nový Jičín - Přerov
34. kolo (sobota 22.01.11) 39. kolo (středa 09.02.11)
Prostějov - Nový Jičín Nový Jičín - Prostějov
Šumperk - Přerov (neděle) Přerov - Šumperk
Havířov - Orlová Orlová - Havířov
35. kolo (středa 26.01.11) 40. kolo (sobota 12.02.11)
Orlová - Prostějov Prostějov - Orlová
Přerov - Havířov Havířov - Přerov
Nový Jičín - Šumperk Šumperk - Nový Jičín (neděle)
"Skupina B (7. - 12. místo)"
31. kolo (středa 12.01.11) 36. kolo (sobota 29.01.11)
Opava - Frýdek-Místek Frýdek-Místek - Opava
Hodonín - Technika Brno Technika Brno - Hodonín
Val. Meziříčí - Břeclav Břeclav - Val. Meziříčí
32. kolo (sobota 15.01.11) 37. kolo (středa 02.02.11)
Frýdek-Místek - Břeclav Břeclav - Frýdek-Místek
Technika Brno - Val. Meziříčí Val. Meziříčí - Technika Brno
Opava - Hodonín (neděle) Hodonín - Opava
33. kolo (středa 19.01.11) 38. kolo (sobota 05.02.11)
Hodonín - Frýdek-Místek Frýdek-Místek - Hodonín
Val. Meziříčí - Opava Opava - Val. Meziříčí (neděle)
Břeclav - Technika Brno Technika Brno - Břeclav
34. kolo (sobota 22.01.11) 39. kolo (středa 09.02.11)
Frýdek-Místek - Technika Brno Technika Brno - Frýdek-Místek
Opava - Břeclav (neděle) Břeclav - Opava
Hodonín - Val. Meziříčí Val. Meziříčí - Hodonín
35. kolo (středa 26.01.11) 40. kolo (sobota 12.02.11)
Val. Meziříčí - Frýdek-Místek Frýdek-Místek - Val. Meziříčí
Břeclav - Hodonín Hodonín - Břeclav
Technika Brno - Opava Opava - Technika Brno (neděle)
"Skupina C (13. - 15. místo)"
31. kolo (sobota 15.01.11) 34. kolo (neděle 06.02.11)
Uh. Hradiště - Uničov Uničov - Uh. Hradiště
32. kolo (neděle 23.01.11) 35. kolo (sobota 12.02.11)
Vsetín - Uh. Hradiště Uh. Hradiště - Vsetín
33. kolo (neděle 30.01.11) 36. kolo (neděle 20.02.11)
Uničov - Vsetín Vsetín - Uničov