V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému třetímu zápasu v nadstavbové části „7-12“ vyjedou ve středu hokejisté Valašského Meziříčí. Jejich soupeřem bude opavský Slezan, který má ze všech týmů v této skupině prozatím nejlepší bodovou bilanci a pozici pro postup do vyřazovacích bojů. Bobři však od posledního zápasu v základní skupině neprohráli a v nadstavbě vybojovali doposud plný počet bodů. Chtějí-li mít stále Bobři naději na play-off, musí bodovat i nyní s Opavou! Zápas mezi Valašským Meziříčím a Slezanem Opava začíná ve středu, 19. ledna od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Bobři po novém roce vycítili velkou šanci, kterou budou chtít určitě naplno využít. Hokejisté Valašského Meziříčí v minulém zápasu zajížděli na led Techniky, a ikdyž stav utkání nadvakrát nevypadal příznivě, vždy se hráči s Bobrem na hrudi dokázali semknout, zabojovat a stav utkání otočit. Po zápase poznamenal autor rozhodující branky hostů, Lukáš Bokroš: „Teď již hrajeme každým zápasem o šest bodů“.
Tyto slova jsou pro valašskomeziříčské hráče nanejvýš pravdivá. Sice se mohou zdát i svazující vzhledem k dalším zápasům v této skupině, ale rozhodovat bude právě nasazení, bojovnost, srdíčko a odhodlání. Tyto atributy však právě zdobily meziříčské hráče v posledních zápasech.

Stejný názor zastával i trenér Bobrů, Roman Sedlák po zápase v Brně: “ Semkli jsme se, hrajeme teď více jako parta a ta týmová práce je tam znát, kluky to začalo více bavit“

Opava hrála minulé utkání právě s týmem, který bude pro Bobry představovat největšího konkurenta do play-off. Domácí Slezan však prohrál, Hodonín si tak připsal tři body a opět odskočil Bobrům na rozdíl sedmi bodů. Nicméně ve hře jich je stále ještě 24!

Hráči Valašského Meziříčí tak budou určitě chtít na domácím ledě opět uspět a dovést tento zápas k zisku dalších veledůležitých tří bodů, ke kterým jim můžete pomoci svým fanděním, přítomností a podporou i Vy, fanoušci Bobrů!

Sestavy z minulého kola:
HC Bobři Val.Meziříčí: Krumpoch - L. Bacul, R. Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Martiník, Matušík, Musil, Palík, Růčka, Ma. Varga, D. Varga, Mi. Varga, Vašut.

HC Slezan Opava: Iláš - Kukol, Tichý, Bednárek, Tůma, Vrabel, Kysela, Grofek, Měch, Černý, Kocián, Polok, Pavelek, Herman, Mlýnek, Chalupa, Wolf.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Reportáže
Michal Václav | 19. 1. 2011

Bobři berou proti Opavě dva body

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka