Přijď fandit Bobrům proti Hodonínu a zapij to vychlazeným Radegastem zdarma
středa 9.2.2011 | redakce |

Přijď fandit Bobrům proti Hodonínu a zapij to vychlazeným Radegastem zdarma

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Poslední domácí zápas sezóny čeká ve středu 9.února tým HC Bobři Valašské Meziříčí proti hodonínským Drtičům. Díky Radegastu, který fandí moravskému hokeji, můžeš sezónu zapít správně hořkým Radegastem, který si dáš úplně zadarmo. Při vstupu na stadion obdržíš voucher, který uplatníš ve čtyřech restauracích a hospodách ve Val. Meziříčí. Pokud si dáš Radegast, druhý dostaneš po předložení voucheru zcela zdarma. S kamarády tak můžeš u dobře vychlazeného piva probrat ostré boje svého týmu v letošním ročníku 2. ligy.

Poslední domácí zápas sezóny čeká ve středu 9. února tým HC Bobři Valašské Meziříčí. Díky Radegastu, který fandí moravskému hokeji, můžeš sezónu zapít správně hořkým Radegastem, který si dáš úplně zadarmo. Při vstupu na stadion obdržíš voucher, který uplatníš ve čtyřech restauracích a hospodách ve Val. Meziříčí. Pokud si dáš Radegast, druhý dostaneš po předložení voucheru zcela zdarma. S kamarády tak můžeš u dobře vychlazeného piva probrat ostré boje svého týmu v letošním ročníku 2. ligy. Voucher platí pouze v den utkání a uplatníš ho v těchto restauracích a hospodách:


ZÁBAVNÍ CENTRUM NOVA, Z. FIBICHA 1210
RESTAURACE NA VYHLÍDCE, Z. FIBICHA 56
RESTAURACE MANSKÝ DVŮR, ŽEROTÍNOVA 226
KAVÁRNA SOKOLSKÁ, SOKOLSKÁ 1272

A nezapomeň, že na duel s Hodonínem dorazí i promo tým Radegast, který přiveze skvělou zábavu a soutěže o pivo a ceny z hokejové kolekce Radegast. Soutěžit můžeš už před zápasem, v obou přestávkách a po skončení duelu v restauraci Na vyhlídce. Takže neváhej a vyraz s Radegastem, který fandí moravskému hokeji, na poslední domácí zápas Bobrů v této sezóně.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive