Letní příprava mužů v plném proudu
pondělí 30.5.2011 | Michal Václav |

Letní příprava mužů v plném proudu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již několik týdnů trvá u valašskomeziříčských Bobrů suchá letní příprava, která je nezbytná pro nadcházející druholigový ročník. Hráčům byl na začátku přípravy vedením klubu představen nový trenér Ing. Jaroslav Stuchlík. Po uvedení základních informací o průběhu letní přípravy, tak mohli Bobři zahájit důležitou fyzickou přípravu na nadcházející sezónu.

Třikrát týdně po dobu dvou měsíců se budou připravovat hokejisté Valašského Meziříčí pod vedením hlavního trenéra Jaroslava Stuchlíka a jeho asistena Robina Bacula, který bude zároveň působit jako hráč, na novou, a věříme úspěšnější hokejovou sezónu.

Již teď je jisté, že do letní přípravy a do nové sezóny již nezasáhne dlouholetý brankář Bobrů - Michal Krumpoch, ani útočník Jan Matějný, kteří již v následující sezoně nebudou oblékat valašskomeziříčský dres. Jan Matějný se momentálně připravuje v ostravské Porubě, která však dle aktuálních informací zřejmě letos do druholigové soutěže Východ nenastoupí. O angažmá brankáře Michala Krumpocha zatím není známo.

Útočník, který se sice s mužstvem připravuje, ale do nové sezóny v dresu Bobrů s největší pravděpodobností nenastoupí je i loňský nejproduktivnější hráč týmu, útočník Lukáš Bacul, který má namířeno do Francie.

Dalšími hráči z kádru, kteří společně vyběhli nabírat notné dávky fyzické kondice, síly, výbušnosti a vytrvalosti byli Róbert Balga, Ondřej Martiník, Jakub Mocek, Miroslav, David a Martin Vargové, Přemysl Vašut, Ondřej Dvořák, Jakub Blažek, Miroslav Mikel či juniorští hráči klubu, jmenovitě útočníci Vojtěch Baroš, Tomáš Prycl, Jaromír Krčma či brankář juniorky Marek Netolička. S týmem absolvuje letní přípravu i zkušený útočník Robin Kovář.

Hráči využívají pro suchou přípravu útroby zimního stadionu, "ledovou" plochu, fotbalové hřiště, posilovnu a v neposlední řadě jim předává své zkušenosti lektorka TAE-BO a chirurg valašskomeziříčské nemocnice, MUDr. Zuzana Vávrová , která působí dle potřeby i jako klubová lékařka.

Průběžně by se k týmu měli připojovat i další hráči z loňského kádru, kterým dá nové trenérské složení šanci se ukázat na ledě. Z nich si pak trenérské duo v součinnosti s vedením klubu vybere hráče pro nadcházející letošní hokejovou sezónu.

O posilách v dresu Bobrů vás budeme průběžně informovat.

Fotografie z tréninků Bobrů, včetně předcvičování TAE-BO možno shlédnout: ZDE

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive