3. ročník fotbalového turnaje O Bobří pohár je tady!
čtvrtek 28.7.2011 | Jakub Nikl |

3. ročník fotbalového turnaje O Bobří pohár je tady!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnech 29. – 31. července proběhne na hřišti TJ Sokol Poličná již třetí ročník turnaje hokejových fanoušků Valašského Meziříčí v malé kopané s názvem „O putovní Bobří pohár“. První ročník vyhráli hokejisté Valašského Meziříčí, druhý ročník ovládla skupina fanoušků Valašského Meziříčí s názvem WF – Walmez Forever.

Do letošního ročníku je přihlášeno dvanáct týmů, které vytvořili fanoušci z Valašského Meziříčí, Břeclavi, Prostějova, Uherského Hradiště, Nového Jičína, Hodonína, Přerova a hokejisté Valašského Meziříčí a Vsetína.

Turnaj bude neoficiálně zahájen v pátek 29. července, tzv. „Večírkem pro nedočkavé“, samotná akce začne až v sobotu v 8:30, finále je plánováno na 18:00. Moderování celé akce, stejně jako pouštění hudby se ujme Lukáš Španihel (moderátor Radia Valašsko).

V průběhu celého turnaje si mohou též účastníci zahrát pétanque a lidské Člověče, nezlob se. Turnaj je navíc spojen s charitativní akcí. Část výtěžku ze startovného pořadatelé věnují Kojeneckému ústavu ve Valašském Meziříčí!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive