Bobři vyjíždí k prvnímu přípravnému utkání do Uherského Hradiště
čtvrtek 11.8.2011 | Jakub Nikl |

Bobři vyjíždí k prvnímu přípravnému utkání do Uherského Hradiště

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - A je to tady! Hokejisty Valašského Meziříčí čeká opět po dlouhé pauze utkání. Jedná se zatím však pouze o první ze série přípravných před novou druholigovou sezónou. K tomu prvnímu Bobři zajíždějí do Uherského Hradiště.

Pro Bobry je to první utkání téměř po šesti měsících. Co vše se za těch šest měsíců změnilo? Trenérská dvojice Roman Sedlák - Jan Dědek byla nahrazena dvojící Jaroslav Stuchlík - Robin Bacul. Pan Stuchlík má zkušenosti z extraligového Zlína, kde pracoval jako asistent u "A" týmu společně s Ernestem Bokrošem.

Další změnou prochází hráčský kádr. Trenér se bude muset obejít již bez Lukáše Bacula (odchod do zahraničí), Michala Krumpocha (zatím neznámo) či Jana Matějného (RT TORAX Poruba). Naopak, do týmu přišel zkušený obránce Milan Ovšák, který již ve Valašském Meziříčí působil v ve vítězné sezoně 2009/2010. Další posily Bobrů jsou v jednání a hráči, kteří jsou ve Valašském Meziříčí na zkoušku, budou muset trenéra o svých kvalitách přesvědčit v přípravných zápasech.

Jak už bylo řečeno, Bobry čeká první ze série několika přípravných zápasů, ve kterých vykrystalizuje konečná sestava pro ligové zápasy. Utkání začíná v pátek 12.8. od 18 hodin na zimním stadionu v Uherském Hradišti.

Další utkání, tentokrát poprvé na domácím ledě, bude v úterý 16.8. od 18.00, kdy Bobři přivítají celek Nového Jičína.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive