Své góly bych chtěl věnovat Pavolovi Demitrovi a jeho rodině, říká Lukáš Bokroš
neděle 11.9.2011 | Jakub Nikl, Petr Nerušil |

Své góly bych chtěl věnovat Pavolovi Demitrovi a jeho rodině, říká Lukáš Bokroš

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním ligovém utkání, ve kterém Bobři nakonec urvali vítězství v samostatných nájezdech, jsem požádal o několik slov hráče, který má na výhře lví podíl. Tímto hráčem je slovenský útočník Lukáš Bokroš, který nedávno oslavil devětadvacáté narozeniny. Lukáš v utkání s Opavou nastřílel dvě branky v normální hrací době a proměnil také rozhodující samostatný nájezd.

Jak bys popsal dnešní utkání ?
Bylo to první kolo, takže začátek byl z obou stran velmi nervozní. Naštěstí jsme se ale rychle dostali do dvougólového vedení. Tím jsme se trošku uklidnili. Možná až moc. Soupeř toho dokázal využít a místy nás zatlačil do naší třetiny. Smolné bylo vyrovnání těsně před koncem. Takový je ale hokej.

Jak bys popsal své dva góly ze hry?
Ten první, to mi tam Pavel Linduška pěkně nahodil před branku. Já to tečoval a odrazilo se to do prázdné brány. Druhý byl něco podobného. Martin Ambruz mi krásně přihrál před bránu, já to trefil a byl z toho gól.

K hattricku ti chybělo málo, souhlasíš ?
Tak nakonec jsem hattricku docílil, ikdyž jsem ten třetí gol dal až v samostatných nájezdech. Nevím, jestli se to počítá, ale snad jo. Důležitější ale je, že máme dva body. Trošku mrzí, že nemáme všechny, chybělo opravdu málo...Příští zápas se to snad podaří.

Teď poměrně ošemetná otázka. Z Trenčína určitě znáš Pavola Demitru. Co ti proběhlo hlavou, když ses dozvěděl o tragédii v Jaroslavli?
Znal jsem ho velmi dobře... S Pavolem jsme spolu několikrát trénovali v Trenčíně. K této tragédii není moc co říct. Ty své dnešní góly, tak ty bych chtěl věnovat právě Pavolovi a celé jeho rodině.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive