Bobři v dalším kole hostí Frýdek-Místek
pátek 23.9.2011 | Jakub Nikl |

Bobři v dalším kole hostí Frýdek-Místek

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 24.9. čeká Bobry další ligové utkání. Tentokrát bude soupeřem ValMezu celek Frýdku-Místku. Oba soupeři svá poslední utkání prohráli. Dokáží tedy Bobři konečně vyhrát nebo si Frýdek připíše nějaký bod? To je otázka, na kterou najdeme odpoveď v sobotu od 17 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Bobři se v posledním utkání představili na ledě Přerova. Na led vyjeli poprvé v nových venkovních dresech. Ty jim ale moc štěstí nepřinesly a Bobři podlehli domácím Zubrům 4:2. Branky Bobrů nastříleli Martiník s Kopeckým.

Frýdek-Místek má odehrané již 4 ligové zápasy. Nejprve podlehl Vsetínu 4:2, po té hostil doma Havířov, se kterým dokázal uhrát bod. Nakonec si ale AZ odvezl body dva za výhru 3:2 v prodloužení. Frýdek ještě utrpěl debakl 5:1 v Přerově a naposledy prohrál i na svém ledě s Prostějovem 5:2.

Co se týká hráčského kádru, tak tým Frýdku je mladým týmem. Jeho průměrný věk se pohybuje kolem 22 let. Zkušenějšími hráči v týmu jsou útočník Petr Rozum a brankář Michal Láníček. Mezi hráče, na které si Bobři musí dát rovněž pozor, patří i Ondřej Sluštík nebo obránce Ondřej Podešva.

Přijďte tedy i vy podpořit Bobry v důležitém zápase. Utkání startuje v sobotu 24.9. v 17 hodin.

Předpokládané sestavy:
HC Bobři Valašské Meziříčí : Vlachynský (Slovák) - Ambruz, Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Kopecký, Linduška, Martiník, Matuštík, Musil, Ovšák, Ručka, D. Varga, Mar. Varga, Mir. Varga, Vašut

HC Frýdek-Místek : Láníček - Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Měkýš, Michalčík, Bartek, O.Sluštík, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, J.Sluštík, Štubňa, Gogolka, Majling, Kopáč, Mach, Pauliak

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive