Vedení nás ukolébalo, musíme se poučit do dalších utkání,  říká Martin Ambruz
neděle 25.9.2011 | Jakub Nikl |

Vedení nás ukolébalo, musíme se poučit do dalších utkání, říká Martin Ambruz

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vítězném utkání s Frýdkem-Místkem jsem požádal o dojmy z utkání dvougolového střelce zápasu Martina Ambruze. Martin, který má i extraligové zkušenosti, se rovněž podělil i o své prvotní dojmy ze svého působení u Bobrů. Více se dozvíte v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní utkání ze svého pohledu?
Zápas pro nás začal dobře, dali jsme tři, čtyři rychlé góly. Ve druhé třetině nás to ukolébalo. Pak jsme se zase zvedli. Nezvládli jsme ale konec zápasu. Určitě z toho plyne ponaučení do dalších zápasů.

Po první třetině jsme vedli 5:0 a zdálo se, že zápas je prakticky rozhodnut. Frýdek ale dokázal stáhnout až na rozdíl jediného gólu...
Tak ono to bylo všechno po našich chybách a nedůrazu. Jak už jsem řekl, musíme se z toho ponaučit. Takové průšvihy by se nám stávat neměly.

Ty jsi k vítězství přispěl dvěma brankami. Jak bys je popsal?
Prostě jsem to dobře dostal, ujel jsem a ono to tam nějak propadlo. Ten druhý si už ani nepamatuju, jak jsem dal.

V této sezoně jsme si připsali teprve první vítězství za 3 body. Určitě se ale čekal o něco lepší start do sezony, souhlasíš?
Tak určitě, neměli jsme ideální vstup do sezony. Navíc bych řekl, že to byly spíše smolné prohry po našich chybách. Nikdo nás nějak výrazně nepřehrál. Teď se to snad začíná otáčet.

Příští zápas hrajeme opět na domácím ledě. Ve středu budeme hostit Uherské Hradiště. S čím do tohoto zápasu půjdete?
My hrajeme každý zápas na to, že chceme vyhrát. Ve středu to nebude vyjímkou.