Rozhodly chyby v obraně, myslí si Róbert Balga
pátek 30.9.2011 | Jakub Nikl, Petr Nerušil |

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Uherským Hradištěm nám sdělil své pocity nejen z utkání mladý útočník Róbert Balga, který k výhře Bobrů přispěl jedním gólem. Čím si vysvětluje některé chyby a nepřesnosti v obraně? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní utkání ?
První třetina se nám moc nevydařila. Dostali jsme hned z úvodu třetiny první gól a potom jsme to otočili. Rozhodly ale chyby v obraně. Po první třetině jsme odcházeli za stavu 2:3 poraženi. Do druhé třetiny jsme nastoupili lépe než do té první a dali jsme dva góly. Ve třetí třetině klasika - vyhráváme o dva góly a potom to nezvládneme, kazíme tak zápasy. Nevyužíváme přesilovky, je to škoda.

Jak bys popsal svůj gól?
Odrazilo se mi to na hokejku, zavřel sem oči a spadlo to tam.

Nevíš, proč Robin Bacul požádal o ukončení smlouvy ?
Nevím.

Určitě jste dneska chtěli odčinit zápas s Frýdkem, který se nakonec stal dramatem, souhlasíš?
Samozřejmě, že jsme do totoho zápasu šli vyhrát a naplno bodovat, ale nepodařilo se.

Do příštího zápasu zajíždíme do Poruby, kde určitě budeme chtít bodovat...
Tak určitě, my jdeme do každého zápasu s tím, že chceme vyhrát.

Jsi v kontaktu s Honzou Matějným, který teď nastupuje právě v Porubě, před sobotním zápasem?
Nejsem s nikým v kontaktu.

Proč se objevuje tolik individuálních chyb ve hře Bobrů? Čím si to vysvětluješ?
Nevím, to je těžko.

Je teprve začátek sezony, přesto té hře něco chybí, souhlasíš?
Tak útok je dobrý, ale v té defenzívě to skřípe. Budeme muset ještě na ní pracovat. Nevyhazujeme jednoduché puky a potom z toho je zbytečný závar před naší brankou.