Bobři se střetnou s Havířovem
pátek 7.10.2011 | Jan Kramář |

Bobři se střetnou s Havířovem

V sobotu 8. října zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led klubu AZ Havířov. Ten se momentálně nachází na čtvrté příčce, těsně před klubem z Valašského Meziříčí. Havířov v této sezóně zatím utrpěl pouze jedinou prohru a to ve třetím kolem na vlastním ledě s Prostějovem 2:5. AZ určitě budou chtít skalp Valašského Meziříčí, aby si upevnili svou čtvrtou příčku, popřípadě poskočili na vyšší pozice v tabulce. Zápas začíná v 17:00 na Zimním stadionu v Havířově.

V minulé sezóně se Havířov s Bobry potkal v mistrovském utkání dvakrát. A ani jednou hokejisté s Bobrem ve znaku nedokázali porazit. Nejprve si odvezli z ledu AZ vysokou prohru 8:3, poté v domácí odvetě Bobři dokázali ukořistit aspoň bod, ale i přes to všechno, vyhrálo mužstvo AZ 4:5 po samostatných nájezdech.
V dresu AZ Havířov působí i několik bývalých hráčů Valašského Meziříčí. Jedním z nich je tvrdý obránce Jiří Krisl, který působil v dresu Bobrů v sezónách 07/08, 08/09, poté se vrátil do mateřského klubu Havířova a po vyhlášení bankrotu dohrál sezónu 2009/2010 opět v dresu Bobrů. Poté to je technický útočník Luděk Lhotský, který působil v dresu Valašského Meziříčí v mistrovské sezóně 2009/2010, k Bobrům se dostal z Nového Jičína, kde před tím působil dvě sezóny. Dalším z hráčů, jenž působil v dresu Valašského Meziříčí je obránce Lukáš Zientek, ten v dres Valašského Meziříčí oblékal sezóny 07/08 a 08/09, poté se stejně jako Krisl vrátil do Havířova a po jeho bankrotu dokončil sezónu v Prostějově. Posledním v řadě je Robin Pavlas, který v dresu Bobrů působil v sezóně 07/08.
Dalšími ze zajímavých a také nebezpečných hráčů bude zajisté kapitán Martinem Potočným, společně s obráncem Petrem Prokopem, Karlem Vydrou a s útočníky Robertem Najdekem, Vítem Stránským a Robertem Říčkou. Bránu AZ střeží na střídačku Lukáš Daneček a Adam Vrba.

Soupiska AZ z minulého kola:
L. Daneček (Vrba) - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Kopún, L. Zientek, Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, J. Daneček, Říčka, Pechanec, Brezani, Kraft, Pavlas.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS