Ve 20.kole, kdy Valašské Meziříčí zajíždelo na led devátého Šternberka, se odehrál zápas podobný tomu z minulého kola. Bobři v něm na domácím ledě rozhodli o výhře v 17.sekundě prodloužení. Na Hané se průběh opakoval. Valaši porazili Šternberk 4:5 po gólu Sochorka - opět v 17.sekundě prodloužení.
2. liga - skupina Východ 2008/2009, 20. kolo, neděle 23.11.2008
Šternberk
4:5p
(2:2, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a asistence: 13. Dobrý (Fiala,Kohút), 18. Dobrý (Kuhút), 32. Jurák (Zíma), 44. Hrbatý (Martinka,Tomášek) - 2. Glas (O. Dvořák), 8. Tatarčík (D. Varga), 38. Sochorek (Šebesta), 43. Krisl (Sochorek), 61. Sochorek (Šebesta) Vyloučení: 8:6, navíc Dobrý (ŠTE) 10. minut nesportovní chování Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4, 4:4 - 4:5. Rozhodčí: Klimecký - Novotný, Šimčík. Diváci: 300.
Šternberk: Pekař - Stříteský, Zapletal, Jurák, Fiala, Dobrý, Anděl, Hrbatý, Martinka, Jurdič, Spurný, Musil, Kohút, Klimovič, Zíma, Trojan, Tomášek
Valašské Meziříčí: Krumpoch - Zientek, Růčka, Dvořák O., Blažek, Zrník, Krisl – D. Varga, Tatarčík, Martinik - Šebesta, Sochorek, Glas – Dědek, Vaněček, Kratěna (21. Pavlas)