Bobři se pokusí zahryznout Jestřáby
pondělí 14.11.2011 | Jan Kramář |

Bobři se pokusí zahryznout Jestřáby

V příštím kole se pokusí přerušit šňůru vítězství valašskomeziříčského týmu soupeř z Prostějova. Bobři budou mít potvrzení stoupající formy o to stižené, jelikož se zápas uskuteční na ledě týmu z Hané. Navíc Prostějov má Bobrům co vracet, v posledním vzájemném zápase jej Bobři totiž porazili fotbalovým výsledkem 1:0. Hanáci se nacházejí v současné době na třetí příčce v tabulce a potřebují body, aby se vyšplhali na druhé místo, které okupuje Přerov. To samé ovšem platí i o Valašském Meziříčí, které body potřebuje snad ještě více, jelikož se nachází na sedmé příčce a na třetí Prostějov ztrácí rovné tři body, o které budou Prostějov s Valašským Meziříčím ve středu od 18:00 bojovat!

Jak již bylo napsáno, bodovat budou chtít oba dva týmy. Prostějov ztrácí na druhý Přerov tři body, ten samý počet bodů chybí ovšem Bobrům na místo třetí. Jestřáby mají v posledních kolech sinusovou frekvenci svých výsledků, jejich posledním výsledkem ovšem byla výhra 5:1 nad mužstvem VHK Vsetín. Prostějov má nyní problém na postu brankářské jedničky, když se v zápase s Havířovem (29. 10.)zranil Dalibor Sedlář. Post brankářské jedničky v Prostějově tedy teď zastává dvojice mladíčků Petr Musil se Stanislavem Taťákem.

Obrana je vyztužena hráči typu Jiří Osina, jenž je nejproduktivnější obránce Hanáků s deseti asistencemi. Dalšími hráči, na které si útočníci či obránci Valašského Meziříčí budou muset dávat pozor, jsou Pavel Kumstát s Janem Kolibárem. V útoku si pak budou muset obránci Bobrů dát pozor zejména na nejproduktivnějšího Jestřába Martina Stejskala, velezkušeného Lukáše Dubu či mladého Jakuba Čuříka.

Sestavy obou mužstev z minulých kol:
LHK Jestřábi Prostějov: Taťák - Kumstát, Halouska, Osina, Kolibár, Peštuka, Paška, Tomiga, Doseděl, Stejskal, Duba, Smejkal, Zachar, Černý, Čuřík, Žajgla, Šebek D., Ševčík, Stráněl
HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Knebl, Kopecký, Martiník, Mikel, Ovšák, Rác, Růčka, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut, Vodný, Zábojník.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive