Bobři po týdenní pauze zajíždí do Opavy
pátek 13.1.2012 | Michal Václav |

Bobři po týdenní pauze zajíždí do Opavy

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejový klub Bobrů z Valašského Meziříčí čeká po nucené týdenní pauze další zápas v Opavě, kde bude domácí Slezan hostit celek z Valašska. Pro Bobry to bude zápas o „šest bodů“, neboť právě Opava drží šesté místo v tabulce, na které si brousí zuby i hostující Bobři. Zdali se týmu vedeným trenérem Jaroslavem Stuchlíkem podaří v Opavě bodovat, nebo si naopak prodlouží vítěznou sérii domácí Slezan, se dozvíme již v sobotu, 14.1.2012 od 17. Hodin na zimním stadionu v Opavě.

Oba týmy od sebe dělí šest bodů, proto bude pro hosty určitě důležité, aby neztratili krok a dostřel na případné šesté místo v tabulce, které by jim zaručovalo momentálně jiného soupeře do blížícího se play-off než velice silnou dvojici Karviná – Havířov. Opava v minulém utkání zajížděla na led Uherského Hradiště, které trápí rozsáhlá marodka a celkem jednoznačně si odvezla tři body za vítězství 5:1. Jak už bylo zmíněno výše, Opava je pro Bobry soupeř, se kterým se bude chtít sportovní cestou poprat o šesté místo. Již nadcházející zápas však hodně napoví, zdali Bobři na tuto metu opět blíže dosáhnou, nebo se jim hodně vzdálí. Ve hře jsou tedy body, které by Bobrům zaručili další možnost jít postupně výše v tabulce.

Valašské Meziříčí stačilo v novém roce odehrát prozatím dvě utkání. Vítězné nájezdy proti Prostějovu však vystřídala porážka od Havířova, který byl nad síly Valachů. Na marodce Valachů stále zůstává nejproduktivnější hráč Meziříčí, útočník Martin Ambruz a také obránce Luděk Růčka, u kterého přetrvávají různá zranění již od začátku letošní sezóny.

Slezan Opava je tedy momentálně na šestém místě tabulky s 51 body. Valašské Meziříčí má bodů 45. Oporou v brankovišti je zajisté Dušan Šafránek, který má zkušenosti především u orlovského týmu a také alternoval i u Bobrů. Kanadské bodování útočníků vedou Tomáš Měch (11+20) s 31 body a Tomáš Grofek (15+14) s 29 body. Následovaní jsou Lukášem Černým (14+8) s 22 body a Ivo Kociánem (9+11) s 20 body. Mezi obránci jsou nejúspěšnější Josef Tichý (8+15) s 23 body a Michal Kukol (3+13) s 16 body.

Sestavy z minulého kola:
HC Slezan Opava:
Šafránek – Bednárek, Dohnal, Kysela, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Jurčík – Džemla, Měch, Herman, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Mlýnek

HC Bobři Valašské Meziříčí
Vlachynský - Balga, Bokroš, Černý, Dostál, Dvořák, Hartmann, Knebl, Martiník, Mikel, Musil, Novosad, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut, Vodný, Zábojník

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS