V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V Uherském Ostrohu se krom starších žáků představili i žáci mladší, kteří chtěli potvrdit skvělý výkon z minulého kola a upevnit si první místo v tabulce. To se jim nakonec podařilo, přestože svůj výkon notně přizpůsobili svému soupeři. I přesto se nakonec radují ze tří bodů. Hattrick nastříleli Dan Stodůlka a Lukáš Adámek.
Mladší žáci, 7. kolo, sobota 27.10.2012
Uherský Ostroh
0:9
(0:4, 0:4, 0:1)
Branky Bobrů: Adámek 3x, Stodůlka 3x, Pernický 2x, Siner
Valašské Meziříčí:  Postava - Adámek, Frieb, Leták, Pernický, Převor, Siner, Smejkal, Stodůlka, Sviták, Vávra, Veselá, Žlebek

Dnešní zápas zapadl do šedi zápasů, které bohužel hrají naši mladší žáci skoro každý týden. Velmi slabý a bezzubý soupeř, což naší hráči poznali hned ve druhém střídání a tomu přizpůsobili tempo hry, nedonutil naše hráče k zopakování výkonu ze zápasu s Kroměříží. Velmi nepřesní rozhodčí do toho úplně zapadli. Tempo hry často opadalo. Naši hráči protahovali střídání, ve snaze vstřelit gól, ale tím víc nepřesností bylo vidět.. Do vedení jsme se dostali v desáté minutě, kdy střelu Lukáše Adámka dorazil Erik Siner. Gól nás trošku nakopl a do konce třetiny Bobři skórovali třikrát - Dan Stodůlka,Vojta Pernický a Lukáš Adámek. Druhou třetinu chrakterizovalo velké množství vyloučených a spousta přesilovek. Dvě se podařilo využít i našemu týmu, po nahrávce Erika Sinera skóroval Lukáš Adámek a Radim Převor nahrál Vojtovi Pernickému na další branku. Do konce druhé třetiny po samostatných akcích ještě posunuli skóre Lukáš Adámek a Dan Stodůlka na 8:0. Třetí třetina se dohrávala snad jen z povinnosti. Jediný gólový moment teto třetiny vymyslel Vojta Pernický pěknou nahrávkou pro Dana Stodůlku.