Bobři ani napodruhé ve valašském derby na suchu na Vsetín nevyzráli
pátek 9.6.2017 | Daniel Gargulák |

Bobři ani napodruhé ve valašském derby na suchu na Vsetín nevyzráli

Druhým rokem si týmy VHK ROBE Vsetín a HC Bobři Valašské Meziříčí zpestřili letní přípravu fotbalovým zápasem na hřišti v Semetíně. Bobři první poločas prohráli 0:2 po gólech Vávry a Podešvy, ve druhém však zabrali a dokázali alespoň snížit na konečných 1:2 zásluhou Martina Kývaly. Po zápase navíc proběhly penalty, které Bobři vyhráli zásluhou vítězné branky gólmana Plška v poměru 3:2.

V sestavě Bobrů se objevila posila Bobrů Josef Daněk nebo Ivo Svozílek s Lukášem Kuchaříkem, kteří jsou zatím u Bobrů na testech. Nechyběly ani tváře z loňské sezóny jako Václav Studený, Jakub Pořický a další.

Celé utkání okomentoval Martin Varga: "Jsme rádi, že si můžeme zpestřit letní přípravu něčím takovým, jako je fotbal. Všichni kluci si to pochvalují, je to zase něco jiného, protože se může projevit týmová souhra, což se dnes ukázalo. Zápas byl celkově vyrovnaný, Vsetín měl v prvním poločase mírně navrch, ke konci zápasu už jsme byli lepší my. Zápasu by slušela remíza, bohužel stejně jako loni jsme prohráli o gól, ale alespoň jsme dnes zvládli penalty, což se nám ani loni nepovedlo."

Děkujeme i fanouškům, kteří si za pátečního slunečného počasí našli cestu do Semetína.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine