Bobry čeká soustředění v Bystřici nad Pernštejnem
pondělí 25.6.2018 | Richard Müller |

Bobry čeká soustředění v Bystřici nad Pernštejnem

Hokejisté A-týmu Valašského Meziříčí vyjedou v rámci červnové suché přípravy i na led. Ve čtvrtek totiž odjíždí tým, včetně testovaných nováčků, na čtyřdenní soustředění do Bystřice nad Pernštejnem, kde se bude pod taktovkou kouče Jiřího Weintritta intenzivně připravovat do ostrého startu sezóny.

Do přípravy se už od začátku připojilo několik hráčů juniorského věku, kteří se budou snažit zaujmout a vybojovat si své místo v sestavě. Právě soustředění a především pak tréninky na ledě hodně napoví o kvalitách testovaných mladíků.

K týmu se připojil i dvaadvacetiletý obránce Adam Heinzl, který naposled působil v Kopřivnici a nyní zabojuje o místo v sestavě Bobrů.

Dále také prozradil sportovní manažer klubu Petr Dvořák, že se podařilo získat útočníka s prvoligovými zkušenostmi, ovšem jméno prozradí až poté, co jeho mateřský klub potvrdí hostování.

Aktuální podoba týmu v přípravě:

Brankáři: Jiří Slovák, Lukáš Plšek.
Obránci: Vladimír Váňa, Stanislav Báchor, Miroslav Mikel, Adam Heinzl*, Libor Kamas*, Filip Brázdil*, Michal Škrhla*.
Útočníci: Tomáš Brunec, Jakub Pořický, Ondřej Martiník, Martin Kývala, Josef Daněk, Tomáš Andris, Šimon Kuchařík, Miroslav Varga, David Varga, Matěj Dubnický*, Filip Kubenka*.

Hráči označení * jsou v týmu na zkoušce.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine