Kluci bojovat! Vytěží Bobři tři body doma proti Slezanu?
pátek 12.1.2018 | Richard Müller |

Kluci bojovat! Vytěží Bobři tři body doma proti Slezanu?

Je čas opět začít vyhrávat. Bobři v minulém zápase podlehli vysokým rozdílem Hodonínu a po třech dnech je čeká znovu domácí představení. Nyní do Valašského Meziříčí míří poslední celek tabulky Slezan Opava. Valachy momentálně nejvíce trápí defenzíva a inkasují až přespříliš branek. Podaří se Weintrittovým svěřencům zvrátit nepříznivé výsledky v sobotním utkání, které startuje od 17:00?

Hlavně nic nepodcenit

Opava se dlouho nemohla odpoutat od nekonečné série porážek. Slezan slavil v letošní sezóně pouhopouhé čtyři výhry a na tu poslední čekal dokonce více než dva měsíce. Nic ale netrvá věčně a nový rok započali třemi body, které získali v domácím duelu proti šumperským Drakům. Přes to všechno zůstává Opava suverénně poslední a na šestou příčku Kopřivnice ztrácí devatenáct bodů.

Valmez už jednou proti svému víkendovému soupeři na domácím kluzišti zaváhal. A to zkraje sezóny, kdy podlehl, tehdy ještě týmu pod vedením kouče Plánovského, těsným rozdílem 4:5. V Opavě se ale děly změny. Na lavičku usedl bývalý hráč Zdeněk Pavelek a mužstvo chce důstojně dohrát zbytek sezony.

Valašský tým okolo lídra bodování Jakuba Pořického (18+17) bude mít hodně práce a zápas bude hlavně o bojovnosti, která je pro tento duel už nějakou dobu typická.

Otázkou je, v jakém složení hosté přijedou. V brankovišti mají Slezané jasnou oporu v podobě Dušana Šafránka. I v obraně vyniká nade všemi bývalý juniorský reprezentační bek Dominik Rudl (7+6), jenž se třinácti body patří k nejvíce produktivním hráčům. O nejvíce branek Opavy se zatím postaral hbitý útočník Jakub Vítek (8+9).

Poslední zápasy Slezanu

Opava - Šumperk 3:1
Hodonín - Opava 5:2
Opava - Kopřivnice 2:5

Sestava Opavy v minulém utkání:

Šafránek – Fišera, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bitomský, Herman, Vítek, Štindl, Vaněk, Chalupa, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Malina, Škoda.

Shrnutí

Utkání 36. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky HC Bobři Valalšské Meziříčí a HC Slezan Opava se odehraje v sobotu 13. 1. 2018 od 17:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine