Odvety startují! Bobři budou čelit poslední Opavě
pondělí 2.10.2017 | Richard Müller |

Odvety startují! Bobři budou čelit poslední Opavě

Ve třech domácích zápasech proti třem nejlepším týmům skupiny Bobři neuhráli ani bod. Teď ale přichází soupeř z opačného pólu tabulky, kterého už Bobři dokázali venku v prvním kole porazit. Před týdenní pauzou narazí Valaši na Slezan Opava, čímž zároveň zahájí letošní odvetné zápasy.

Najde Valmez recept na Šafránka?

Opava patří mezi soupeře, kterého mají Bobři dobře nastudovaného, avšak platí to i naopak. V součtu i s přípravnými zápasy čeká na tým kouče Weintritta již čtvrtý zápas se Slezany. Vzájemná bilance hraje více do karet Opavě, ale když přišel čas na mistrovskou sezónu, oloupil tým okolo kapitána Stanislava Báchora v prvním kole Opavské o dva body.

Pro hráče pod vedením kouče Antonína Plánovského to byl však zároveň jeden ze dvou zápasů, ve kterém dokázali bodovat, jelikož později se už jen radovali z domácí výhry 3:0 nad Kopřivnicí.

Poslední celek tabulky svého lídra ještě nenašel, a tak se do čela týmového bodování postavil veterán David Galvas (1+4).

Bobři ale moc dobře ví, na co si dávat pozor. Specialistou na valašský klub je Jakub Vítek (1+1), kterému se zkrátka proti Bobrům daří. Stejně tak musí modrobílí vypilovat zakončení, které v posledních domácích duelech nebylo úplně podle jejich představ. Zvláště teď, když se mezi tři tyče postaví velezkušená opavská ikona Dušan Šafránek (4,01).

Sestava Opavy z minulého utkání:

Šafránek (Wanecki) - Pokorný, Šendera, Kiss, Galvas, Šindelář, Štindl, Chalupa, Slavík - Grygar, Herman, Rousek, Vítek, Vaněk R., Maxner, Wolf, Hartmann, Černý, Malina, Škoda.

Základní informace

Utkání 8. kola ligy se odehraje ve středu 4. 10. 2017 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné je 60 Kč.

Na zápas vás mimo jiné zve i ve videu kapitán Stanislav Báchor spolu s útočníkem Josefem Daňkem!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine