Pilíř obrany potvrzen. Michal Žák zůstane u Bobrů!
čtvrtek 16.8.2018 | Redakce |

Pilíř obrany potvrzen. Michal Žák zůstane u Bobrů!

Další výraznou posilou, která přibude na soupisku Valašského Meziříčí, je obránce Michal Žák, který v loňské sezóně ovládl kanadské bodování beků. Přichází ale s jedním podstatným rozdílem. Vedení klubu se dohodlo s hráčem na smlouvě a ze střídavých startů se do nové sezóny stává hostování!

Michal Žák je kmenovým hráčem Vsetína, za který si v loňské sezóně připsal i několik startů v první lize. Většího zápasového vytížení se ale díky střídavým startům dočkal ve Valašském Meziříčí, a především v play-off v něm měli modrobílí výraznou oporu.

S pěti góly a osmnácti asistencemi završil Michal Žák loňskou sezónu u Bobrů a v té nadcházející chce podle svých slov svou produktivitu navýšit. Rodák z nedaleké Lešné byl v přípravě s týmem už od začátku, ovšem až nyní se s klubem dohodl na podmínkách.

"Jsem rád, že jsem se s klubem domluvil. Hrálo se mi tu skvěle a pořád mám v hlavě play-off, které bylo výborné. Jen škoda toho posledního zápasu v Porubě," vzpomíná Žák. Zájem o jeho služby měly však i jiné mužstva. "Nějaké nabídky byly, konkrétně tedy dvě. Jednou to ztroskotalo na podmínkách, podruhé bych neměl takové herní vytížení. Proto jsem rád, že jsem se s Bobry dohodl a budu se snažit předvádět ještě lepší výkony než loni. Chci aby Valašské Meziříčí útočilo na vrchní příčky," uzavírá.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Bobři Valašské Meziříčí
Draci Šumperk