Po dvou dnech vyráží Bobři k dalšímu zápasu. Na svém ledě je přivítá Pelhřimov
pátek 4.1.2019 | Daniel Gargulák |

Po dvou dnech vyráží Bobři k dalšímu zápasu. Na svém ledě je přivítá Pelhřimov

Po vydařeném startu nového roku čeká Valašské Meziříčí netradičně hned po dvou dnech další soutěžní kolo. To zavede Bobry k Ledním medvědům z Pelhřimova, tedy k dalšímu soupeři ze skupiny Jih. Valaši se s tímto sokem utkali v rámci letošní sezóny už na domácím ledě, kde jej zdolali těsně, ale přece 2:1.

Lední Medvědi spadli na poslední místo

Dlouhou dobu, zvláště v úvodu sezóny, patřilo nepopulární poslední sedmé místo ve skupině Jih DS Českým Budějovicím. V současnosti je už však situace jiná, po velké sérii nelichotivých výsledku jej obsadili Lední medvědi z Pelhřimova, kteří zaznamenali šest bodů v posledních patnácti duelech.

Vstup do nového roku ale pro pelhřimovské nebyl vůbec špatný, v zápase s lídrem své skupiny z Moravských Budějovic vedli dlouho vyrovnanou bitvu, ve které dokonce na začátku třetí periody vedli. Žihadla si však pohlídala závěr duelu a zvládla jej otočit ještě v základní hrací době. Bobry tak rozhodně nečeká v Pelhřimově jednoduchá cesta za vítězstvím.

foto: Petr Nedvěd, SKLH Žďár nad Sázavou

Bobři pokračují ve výherní formě

Už konec uplynulého roku byl pro Valašské Meziříčí více než veselý a povedl se jim i skvělý start roku 2019. Hned pět využitích přesilovek rozhodlo o vítězství nad Opavou v poměru 6:4 a Bobři znovu potvrdili neuvěřitelnou formu na domácím ledě.

Další kolo ale zavede Valachy na led soupeře, k Ledním medvědům z Pelhřimova a na ledech soupeřů, zvláště ze skupiny Jih, se Bobrům v dosavadní sezóně příliš nedaří. Svěřenci trenéra Weintritta dokázali bodovat v jediném ze čtyř takových duelů, a to naposledy ve svatostánku Tábora.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive