Pojď hrát hokej po sedmé ve Valašském Meziříčí
pondělí 20.1.2020 | Redakce |

Pojď hrát hokej po sedmé ve Valašském Meziříčí

V pondělí 20. ledna již po sedmé hostil Zimní stadion ve Valašském Meziříčí akci pro děti ve věku od 4 do 8 let s názvem Pojď hrát hokej. Tentokrát na akci dorazilo 43 dětí, které si vyzkoušely, jaké to je stát se hokejistou.

Dalších 43 nově příchozích dětí

Za všechny ročníky si na valašskomeziříčský hokejový stánek našlo cestu více než 260 dětí, z nich se mnoho zapojilo do klubových aktivit. Věříme tedy, že i nově příchozí děti akce bavila a že se na zimním stadionu budou objevovat častěji.

Opět bohatý doprovodný program

Děti nejprve čekala registrace, při které obdržely svůj první hokejový dres a další reklamní předměty od Českého hokeje a klubu HC Bobři Valašské Meziříčí. Poté se děti vydaly na svůj první hokejový trénink. Nejprve se rozcvičily na tzv. suché přípravě, kde si vyzkoušeli různé překážky a tréninkové pomůcky jako jsou agility žebříky či balanční podložky BOSU. Následně se děti podívaly na kousek tréninku naší přípravky a tím získaly předběžnou představu o tom, co je může na ledě čekat.

Důležité informace pro rodiče

Součástí akce byla také prezentace pro rodiče, na které jim bylo řečeno, že hokej je dostupným a bezpečným sportem a proto se nemusí obávat děti na tento krásný sport zapsat. Nicméně zazněly zde i informace, na které se musí rodič budoucího hokejisty připravit a že cesta na hokejový Olymp není úplně vystlána růžemi.

Trénink na ledě

Trénink na ledě patří vždy k vrcholům celé akce. Trenéři si pro nové malé hokejisty připravili zábavné hry a cvičení. K ruce trenérům byli také hokejisté z naší přípravky, kteří usnadňovali nově příchozím dětem jejich první krůčky na ledě.


Tímto bychom tedy chtěli poděkovat všem lidem, kteří se akce účastnili a věříme, že s dětmi se uvidíme na různých klubových akcích, ať to již budou tréninky naší přípravky či na Školičce bruslení, kterou klub HC Bobři Valašské Meziříčí zajišťuje.

Celou fotogalerii z akce naleznete ZDE!

Foto: Klára Müllerová 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS