Pojď hrát hokej popáté ve Valašském Meziříčí
pondělí 21.1.2019 | Redakce |

Pojď hrát hokej popáté ve Valašském Meziříčí

V pondělí 21. ledna již popáté hostil Zimní stadion ve Valašském Meziříčí akci pro děti ve věku od 4 do 8 let s názvem Pojď hrát hokej. Tentokrát na akci dorazilo 27 dětí, které si vyzkoušely, jaké to je stát se hokejistou.

Dalších 27 nově příchozích dětí

Za všechny ročníky si na valašskomeziříčský hokejový stánek našlo cestu již téměř 200 dětí, z nich se velká část zapojila do klubových aktivit. Věříme tedy, že i nově příchozí děti akce bavila a že se na zimním stadionu budou objevovat častěji.

Čekáme co bude...

Opět bohatý doprovodný program

Děti nejprve čekala registrace, při které obdržely svůj první hokejový dres, placku Pojď hrát hokej, placku klubu HC Bobři Valašské Meziříčí a v neposlední řadě něco na zub od sponzora akce Pom-bär. Poté se děti vydaly na svůj první hokejový trénink. Nejprve se rozcvičili na tzv. suché přípravě, kde si vyzkoušeli různé překážky a tréninkové pomůcky jako jsou agility žebříky či balanční podložky BOSU. Následně se děti podívaly na kousek tréninku naší přípravky a tím získaly předběžnou představu o tom, co je může na ledě čekat.

Střelba s pomocí trenéra

Důležité informace pro rodiče

Součástí akce byla také prezentace pro rodiče, na které jim bylo řečeno, že hokej je dostupným a bezpečným sportem a proto se nemusí obávat děti na tento krásný sport zapsat. Nicméně zazněly zde i informace, na které se musí rodič budoucího hokejisty připravit a že cesta na hokejový Olymp není úplně vystlána růžemi.

Právě projíždíme jeskyní z branek :)

Trénink na ledě

Trénink na ledě patří vždy k vrcholům celé akce. Trenéři si pro nové malé hokejisty připravili zábavné hry a cvičení. K ruce trenérům byli také hokejisté z naší přípravky, kteří usnadňovali nově příchozím dětem jejich první krůčky na ledě. A na závěr samozřejmě nesměla chybět společná fotka.

První trénink na ledě

Tímto bychom tedy chtěli poděkovat všem lidem, které se akce účastnili a věříme, že s dětmi se uvidíme na různých klubových akcích, ať již to budou tréninky naší přípravky či na Školičce bruslení, kterou klub HC Bobři Valašské Meziříčí zajišťuje.

Celou fotogalerii z akce naleznete ZDE!

Foto: Klára Müllerová 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive