Posily jsou tady! Přichází gólman Lukáš Plšek a také zkušený útočník Josef Fojtík
úterý 5.7.2016 | Richard Müller |

Posily jsou tady! Přichází gólman Lukáš Plšek a také zkušený útočník Josef Fojtík

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dlouho očekávané představování posil je tady. Do týmu přicházejí dva velmi zkušení hráči, jejichž konto zdobí starty v naší nejvyšší lize, či v zahraničí. Josef Fojtík se s týmem připravuje už od začátku suché přípravy a Lukáš Plšek by měl být nachystán k prvním tréninkům na ledě. Oba by se měli stát výraznou podporou modrobílých v následující sezóně.

Lukáš Plšek

Dvaatřicetiletý gólman ze sousedního Vsetína patří k těm nejzkušenějším v celé lize. Extraligu okusil taktéž v dresu Vsetína a Zlína. Za sebou má angažmá v Dánsku, avšak dres Bobrů už také oblékl, když zde hostoval v sezoně 2004/2005.

Po obnovení mužského hokeje ve Vsetíně dělal dlouhou dobu jedničku v brankovišti, odtud ho však postupem času vytlačil Petr Hromada. Kromě svých brankářských schopností je Plšek známý i jako skvělý člen kabiny, který dokáže stmelit kolektiv.

Josef Fojtík

Jako mladík měl možnost startovat v zámoří, kde posbíral zkušenosti, které pak zužitkoval v první lize. Následně si připsal dva starty v extralize za Zlín a Třinec. Poté vedly jeho kroky opět do Severní Ameriky, kterou prostřídal s Rakouskem a Itálií.

Po docela úspěšném angažmá ve slovenské nejvyšší soutěži se ukázal v jednom utkání i u soutoku Bečev, kde se svým bratrem Jakubem oblékl dres Bobrů. Velmi zdařilé bylo i jeho působení v Krakově, kde se potkal v jednom týmu s Petrem Dvořákem a získali tak spolu tamní titul.

Ve svých třiceti jedna letech přichází tento útočník k Bobrům a pro fanoušky to může být jen dobrá zpráva.

Oběma hráčům přejeme hodně štěstí v nadcházející sezóně. Abyste měli přehled o dalších posilách, které míří do Valašského Meziříčí, sledujte náš web a sociální sítě.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine