Roman Čechmánek se stává trenérem mladších a starších žáků Bobrů!
středa 10.5.2017 | redakce |

Roman Čechmánek se stává trenérem mladších a starších žáků Bobrů!

Mládežnické kategorie Bobrů Valašské Meziříčí budou mít na své lavičce velkou osobnost v podobě trenéra Romana Čechmánka. Ten se od nové sezóny 2017/2018 stává trenérem kategorií mladších a starších žáků Bobrů.

Roman Čechmánek působil již u Bobrů v minulém ročníku, kdy přebral mužský tým v poslední čtvrtině soutěže, aby jej svými zkušenostmi a cennými rady na trenérské lavičce posunul na konečné šesté místo tabulky. V play-off poté mužský tým sváděl vyrovnané boje s profesionály se Šumperku.

Nyní se Roman Čechmánek rozhodl věnovat práci u mládeže Valašského Meziříčí, což považujeme za velký posun v mládežnických kategoriích valašskomeziříčského hokeje. Trenér Čechmánek povede již samotnou suchou přípravu u mladších a starších žáků, která začíná mládeži již 11. 5. 2017.

Roman Čechmánek je český hokejový trenér a bývalý hokejový brankář. Je olympijským vítězem z Nagana, trojnásobným mistrem světa a několikanásobným vítězem české a československé nejvyšší hokejové soutěže. V NHL odchytal ve čtyřech sezónách za týmy Philadelphia Flyers a Los Angeles Kings celkem 212 zápasů. Je držitelem William M. Jennings Trophy.

„Jsem rád, že jsme v klubu udrželi osobnost v podobě trenéra Čechmánka, který se bude od začátku letní přípravy věnovat mládežnickým kategoriím mladších a starších žáků. Věřím, že jsme se vydali tou správnou cestou a že nám to přinese pozitivní výsledky u mládeže a taktéž i další nové hráče do mládežnických kategorií.“, hodnotí nového trenéra mládeže manažer klubu, Petr Dvořák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine