Suchá příprava áčka finišuje, hráče čekají fyzické testy, vedení klubu plánuje novinky!
úterý 11.7.2017 | Richard Müller |

Suchá příprava áčka finišuje, hráče čekají fyzické testy, vedení klubu plánuje novinky!

Bez hokejek a puků, a přesto velmi důležitá část v roce pro každého hokejistu. Ač jejich výkony nebyly fanouškům na očích, Bobři déle než měsíc a půl tvrdě pracovali pod dohledem trenérů, mezi nimiž se objevil i kondiční kouč.

Hokejisté mají před sebou poslední tři dny zápřahu, po nichž se bude už každý udržovat individuálně. Během tohoto týdne absolvují všichni hráči testy, které napoví o jejich připravenosti do sezóny.

Od prvního srpnového dne zalije plochu meziříčského stadionu ledová pokrývka a následující pondělí se všichni hráči sejdou na ledě. Až tam začnou trenéři obrušovat konečný kádr pro ročník 2017/2018.

Během prázdnin nepolevuje ani management klubu, který dojednává další posily. Podle manažera Dvořáka si na Bobří hráz najde cestu ještě několik hráčů, avšak stále nechce být v tomhle ohledu konkrétní.

Fanoušci se mohou těšit i na další změny. Po výměně vedení klubu na nejvyšších postech chtějí jít Bobři směrem dopředu. "Už teď máme nachystány minimálně tři novinky, které do začátku sezóny vypustíme. Snad jednou změníme pohled na naše fungování, o němž mnozí měli špatné mínění, což bylo na druhou stranu i pochopitelné," věří manažer Dvořák, a zároveň si pochvaluje spolupráci s předsedou klubu Tomášem Vašicou.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine