Šumperk v laufu. Bobři si brousí zuby na středu
úterý 30.1.2018 | Richard Müller |

Šumperk v laufu. Bobři si brousí zuby na středu

Bobři sobotní výhrou na ledě Poruby odčinili předešlou domácí prohru s Kopřivnicí, ovšem v tvrdé práci musí pokračovat dál. Poslední lednovou středu zavítá do Valašského Meziříčí třetí tým tabulky Šumperk. Valaši nad severomoravany už jednou doma zvítězili, ale na jejich stadionu schytali vesměs debakly. Vylepšenou bilanci a tři body z domácího duelu by brali posílení Bobři všemi deseti.

Bobři vyzbrojili, Draci neprohráli

Od posledního utkání přibyly v sestavě Valašského Meziříčí tři nové tváře. Za gólmanem Dušanem Šafránkem přišla trojice opavských spoluhráčů. Útočníci Petr Seidler s Rostislavem Vaňkem a výrazně produktivní obránce Dominik Rudl.

Především obrana byla kámen úrazu valašských borců a Rudl by měl zvýšit její kvalitu.

Právě schopná defenzíva je jednou ze zbraní, která na Šumperk v letošní sezóně platí. Uhlídat takového Jiřího Půhoného (23+29) nebo Daniela Vachutku (18+26) není pro soupeře úplně jednoduché. Velmi úctyhodnou vizitku má v letošní sezóně i kapitán Šumperku a tahoun obrany Tomáš Sedlák (11+26).

Draci odehráli poslední čtyři zápasy na domácím ledě a ani v jednom z nich neprohráli. Hned ve dvou případech se dokonce pyšnil gólman Vlastimil Lakosil vychytanou nulou. S takovou bilancí nyní pomýšlí hokejisté z podhůří Jeseníků velmi reálně na druhou pozici v tabulce, která je jim vzdálena pouze dvěma body.

Poslední zápasy Šumperku

Šumperk - Poruba 5:2

Šumperk - Hodonín 4:0

Šumperk - Opava 4:3sn

Sestava Draků v minulém utkání

Lakosil – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák – Skopal, Kovařík, Lehečka, Vachutka, Müller, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský.

Shrnutí

Utkání 41. kola druhé hokejové ligy Východ mezi celky HC Bobři Valašské Meziříčí a Draci Šumperk se odehraje ve středu 31. ledna 2018 od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine