Turnaj mladších žáků je v plném proudu. Skvělé zpestření, zní ze strany mužstev!
středa 29.3.2017 | Richard Müller |

Turnaj mladších žáků je v plném proudu. Skvělé zpestření, zní ze strany mužstev!

Dnešním dnem začal dlouho očekávaný trunaj mladších žáků, do kterého vstoupilo devět týmů z české a slovenské hokejové mapy. Malí Bobři zatím odehráli tři utkání a jejich bilance výher, proher a remíz je vyrovnaná. První den turnaje zatím získává pozitivní ohlasy například od vsetínského kouče Daniela Tesaříka.

Radost ze hry je pro nás na prvním místě

Organizace turnaje se ujal i manažer klubu Petr Dvořák, který spolu se starostou města Valašské Meziříčí Robertem Stržínekm zahájil celou třídenní akci. "Povedlo se nám obsadit turnaj dobrými mančafty a já jsem rád, že si u nás mladí kluci zahrají," neskrýval pozitivní náladu manažer Dvořák.

"Opravdu mě baví ty zápasy sledovat, jde nám hlavně o to, aby si to všichni patřičně užili. Snad se vše bude takto dobře vyvíjet až do pátečního večera," přeje si Dvořák

V roli trenéra sousedního Vsetína se do Valašského Meziříčí podíval i někdejší Dvořákův spoluhráč a kapitán Bobrů z let 2007/2008 Daniel Tesařík. Se svými svěřenci v zahajovacím duelu podlehl novojičínským Ďáblíkům 2:4, přesto nešetřil chválou. "Jsem rád, že jsem se vrátil na místo, kde jsem dříve hrával, znám tady dobře stadion i lidi" vzpomněl hned na úvod své zdejší působení. "Sjely se tu kvalitní týmy a pro naše kluky je to zpestření. Snad si turnaj užijou a doufám, že i udělají nějaký pěkný výsledek," uzvařel s pohodovou náladou Tesařík.

Výsledky Bobrů z prvního hracího dne

HC Bobři - HC Chotěboř 6:3

Branky: 5. Hrdý, 6. Tobola, 19. Skalka, 29. Skalka, 29. Tobola, 30. Hrdý - 1. Smetánka, 9. Matýsek, 19. Smetánka

HC Bobři - Nový Jičín 3:4

HC Bobři - Lučenec 2:2

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine